• ۴۱۶ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
CSI Section Builder نرم افزار مهندسی تعریف مقطع

CSI Section Builder دانلود نرم افزار مهندسی تعریف مقطع سی اس آی سکشن بیلدر توسط آنی یار، برای ایجاد مقطع ساختاری ساده و پیچیده از فولاد ، بتن مسلح یا مواد کامپوزیت است. بخش سازنده شامل اشکال عملی متعددی است که می تواند بصورت پارامتری تعریف شود. بخش ها را می توان مستقیم از پایگاه داده استاندارد برداشت. بخش های نامتقارن خودسرانه را می توان با استفاده از طیف گسترده ای از ابزارهای طراحی و ویرایش بصورت گرافیکی ترسیم کرد.

بخشهای پیچیده را می توان با ترکیب بخشهای از پیش تعریف شده با یکدیگر یا بخشهایی که مستقیماً از پایگاههای داده استاندارد به دست آمده اند ، ساخته شد. گزینه های مختلف به کاربر امکان می دهد منحنی ها و سطوح متقابل دو محوره ، روابط منحنی لحظه و توزیع تنش را برای مجموعه مشخصی از نیروهای بخش بدست آورد. این نرم افزار با مجموعه ای از نمونه ها و مستندات جامع و کمک های آنلاین و آنلاین برای کمک به کاربرد موثر محصول.

CSI Section Builder 8.1.1 نرم‌افزاری که با کمک آن براحتی می‌توان انواع مقاطع فولادی، بتنی و مرکب را ایجاد نموده و مشخصات هندسی و وضعیت تنش‌های بوجود آمده در آنها را بررسی نمود. از آنجایی‌که این برنامه بر اساس روش اجزا محدود به محاسبه مشخصات هندسی مقاطع می‌پردازد، مشخصات هندسی مقاطع پیچیده را می‌توان به دقت مناسب بدست آورد. از مشخصات هندسی محاسبه شده توسط برنامه می‌توان به لنگرهای لختی مقاطع، اساس‌های مقطع، شعاع ژیراسیون، ثابت پیچشی مقطع، مساحت‌های برشی و مدول‌های پلاستیک مقطع اشاره نمود. ابزار‌های ترسیمی موجود در برنامه امکان ترسیم و ویرایش انواع مقاطع را بوجود می‌آورد.
در این برنامه با استفاده از ابرازهای مختلف، امکان توزیع دقیق آرماتورها با انواع آرایش‌ها وجود دارد. همچنین با استفاده از انواع کتابخانه‌های مقاطع از پیش تعریف شده می‌توان مقاطع ترکیبی جدید را با سرعت بیشتر ایجاد نمود.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار