• ۲۲۶ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
DWG to PDF Professional تبدیل فرمت DWG,DXF,DWG به PDF

DWG to PDF Professional دانلود ابزار pdf مبدیل فرمت DWG,DXF,DWF به PDF دی دبلیو تو پی دی اف از آنی یار. مبدل DWG به PDF برای مهندسین نقشه کشی بسیار مناسب است. قدرت تبدیل DWG / DXF / DWF به PDF و GIF / JPG / PNG / TIFF / BMP این در حالی است که به اتوکد نیاز نیست ، این نرم افزار همچنین از تبدیل دسته ای پشتیبانی می کند. این مبدل با کاربرد آسان به شما امکان می دهد DWG ، DXF و DWF را بدون استفاده از اتوکد به PDF تبدیل کنید.

DWG to PDF Professional 4.7.8 نرم افزاری مفید و کاربردی جهت تبدیل فرمت های DWG,DXF,DWF به فرمت معروف PDF طراحی شده است. فایل خروجی این نرم افزار بسیار با کیفیت و قابل جستجو است . با این نرم افزار می توانید نقشه های با فرمت های DWG,DXF,DWF را به فرمت معروف PDF تبدیل کنید و آن را با حجمی کمتر گرافیکی بهتر در اینترنت یا هرجایی که دوست دارید پخش کنید و گسترش دهید . این نرم افزار از همه ورژن های مختلف فرمت های DWG,DXF,DWF پشتیبانی می کند و هیچ فرقی ندارد این فرمت ها برای چه ورژنی از نرم افزار مورد نظر شما باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار