• ۱۸۱ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
e-PDF To Text Converter تبدیل پی دی اف فارسی به متن

e-PDF To Text Converter دانلود ابزار pdf تبدیل پی دی اف فارسی به متن ای پی دی اف تو تکست کانورتر در آنی یار. این نرم افزار به رمزگذاری اسناد PDF به TXT استاندارد می پردازد. کاربران می توانند این نرم افزار را در اکثر سیستم عامل های مدرن و بر روی سخت افزار بسیار اساسی نصب کنند. این برنامه دارای حداقل نیاز سیستم ، و آن را به یک انتخاب عالی برای کاربران دارای رایانه های کندتر تبدیل می کند. متأسفانه رابط کاربری ساده است و به هیچ وجه جلب توجه نمی کند.

کاربران انتخاب فایلهای PDF خود را اضافه می کنند و آنها را به فرمت TXT تبدیل می کنند. e-PDF To Text Converter 2.1 بطور شگفت آور سریع است و صرف نظر از پیچیدگی سند ، کار خوبی را انجام می دهد.

با وجود نگاه قدیمی ، e-PDF To Text Converter 2.1 گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به آنها در رسیدن به نتایج بهینه کمک کند. مهمتر از همه ، برنامه را می توان تنظیم کرد تا تمام صفحات یا فقط یک انتخاب را تبدیل کند. این یک ویژگی مفید است که باعث صرفه جویی در وقت می شود.

علاوه بر این ، کاربران می توانند برای حفظ سهولت در خواندن متن طرح اصلی یا تنظیم مجدد آن را انتخاب کنند. این نرم افزار به چندین فرمت از جمله DOS ، MAC و UNIX و همچنین چند رمزگذاری مانند ASCII7 ، Latin1 و UTF-8 صادر می شود.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار