• ۲۵۵ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Microsoft Mathematics نرم افزار مهندسی محاسبات ریاضی

Microsoft Mathematics دانلود نرم افزار مهندسی محاسبات ریاضی مایکروسافت مث متیکا از آنی یار. Microsoft Maths یک برنامه آموزشی آزادانه است که مشکلات ریاضی و علمی را حل کنند. در درجه اول برای دانشجویان به عنوان یک ابزار یادگیری مورد هدف قرار می گیرد. Microsoft Math شامل ویژگی هایی است که برای کمک به حل ریاضیات ، علوم و مشکلات مرتبط با فناوری و همچنین آموزش کاربر طراحی شده است. ویژگی های این برنامه از جمله ابزارهایی مانند ماشین حساب نمودار و مبدل واحد است. همچنین شامل یک حل کننده مثلث و یک حل کننده معادله است که راه حل های مرحله به مرحله برای هر مشکل ارائه می دهد.

Microsoft Mathematics ۴.۰.۱۱۰۸ نرم افزاری کاربردی و قدرتمند در زمینه محاسبات ریاضی به شمار می رود. علاوه بر محاسبات ساده ریاضیات می توان بسیاری از معادلات  سنگین و بسیار سخت را با صرف کمترین زمان ممکن و در چشم به هم زندنی محاسبه نمود. این ابزار قدرتمند که بیشتر در زمینه آموزشی کاربرد دارد با دارا بودن ابزار های متعدد توانایی محاسبات و حل معادلات سنگین شیمی، فیزیک، جبر و هندسه را نیز دارد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار