• ۱۷۵ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Plaxis Professional – Portable نرم افزار مهندسی خاک و پی

Plaxis Professional دانلود نرم افزار مهندسی خاک و پی پلاکسیس از آنی یار. این نرم افزار برای تجزیه و تحلیل تغییر شکل ، ثبات و جریان در مهندسی ژئوتکنیک تهیه شده است. روشهای ورودی امکان دستیابی به امکانات خروجی پیشرفته را فراهم می کند و ارائه جزئیات مفصلی از نتایج محاسباتی را ارائه می دهد. PLAXIS کاربران جدید را قادر می سازد پس از تنها چند ساعت آموزش با این بسته کار کنند.

مهندسی خاک یکی از مهمترین شاخه های مهندسی است که در همه زمینه های دیگر از جمله معماری ، مهندسی عمران ، نفت و معدن و غیره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، انجام پروژه های مهندسی خاک نیاز به دانش و نرم افزار قوی دارد که Plaxis Professional 8.5 یک بسته نرم افزاری بسیار قدرتمند است که تجزیه و تحلیل تغییر شکل و ثبات در پروژه های مهندسی خاک را انجام می دهد.

در کل با دانلود Plaxis Professional 8.5 از سایت آنی یار به طور گسترده ای کلیه مدل های مورد نیاز برای پروژه های مهندسی خاک از جمله مدل های رفتاری مهر-کلمبوس ، مدل های سخت شدن بیش از حد ، مدل های Cam-Clay و مدل نرم شدن خزش و همچنین مدل سازی ساخت و فرآیند حفاری با فعال و غیرفعال کردن عناصر در مرحله محاسبه را داشته باشید.

 

قابلیت های نرمافزار Plaxis Professional 8.5:

روابط قوی کاربر.
محاسبات کامل و پیشرفته.
اجرای پروژه های مختلف در مهندسی خاک.
محیط کاربرپسند.
کتابخانه های عالی برای طراحی های مختلف.
سادگی کار ضمن داشتن نرم افزار قدرتمند.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار