• ۳۱۳ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
SDR map نقشه برداری و تهیه نقشه راههای زمینی

SDR map دانلود نرم افزار مهندسی نقشه برداری و تهیه نقشه راههای زمینی اس دی آر مپ توسط آنی یار. نرم افزار SDR map یکی از بهترین برنامه ها برای نقشه برداری و تهیه نقشه است. این نرم افزار برای شرکت ژاپنی سوکیا برای تخلیه و پردازش اطلاعات و ترسیم نقشه به صورت اتوماتیک ساخته شد. SDR map از قوی ترین نرم افزارها در نقشه برداری و تهیه نقشه های توپوگرافی برای دوربینهای نقشه برداری است و در طراحی شبکه و شهرسازی بسیار کاربرد دارد.

SDR map 8.2 توسط شرکت دیتا کام نیوزلند که در زمینه نرم افزار های فیلد بوک مشهور SDR فعالیت می نمود نگارش یافت.با توجه به استقبال این نرم افزار شرکتهایی مانند تریمبل نیز نسخه هایی از این نرم افزار را تهیه نمودند. همزمان با این فعالیت ها جامعه نقشه برداری ایران دست بکار شده و اقدام به آزاد سازی و شکستن قفل این نرم افزار نمود و با تهیه نسخه هایی از این نرم افزار و در اختیار قرار دادن آن گامی بزرگ در زمینه اتوماسیون نمودن نقشه برداری برداشته شد.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار