• ۱۸۸ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Simpo PDF to Word تبدیل اسناد PDF به Word

Simpo PDF to Word دانلود ابزار pdf تبدیل اسناد PDF به Word سیمپو پی دی اف تو ورد توسط آنی یار. این نرم افزار یک مبدل PDF حرفه ای برای تبدیل دسته ای اسناد PDF به Word است. این محصول به طور شگفت انگیزی طرح ، متن ، تصاویر اسناد PDF اصلی را حفظ می کند ، حتی جداول ، لینک های پیوندی و اشیاء گرافیکی مانند منحنی ، خط و مستطیل می توانند دقیقاً در Word ذخیره شوند. علاوه بر این ، Simpo PDF to Word یک برنامه مستقل است ، بنابراین می توانید این برنامه را به طور مستقل اجرا کنید و نیازی به نصب اضافی Microsoft Word ، Adobe Acrobat یا Acrobat Reader نیست. مانند سایر محصولات Simpo PDF ، Simpo PDF to Word یک رابط بصری ارائه می دهد ، که هم برای متخصصان و هم برای مبتدیان محبوب است.

Simpo PDF to Word 3.4.2.0 نرم افزاری کاربردیست تا فرمت های PDF را به سند های متنی برنامه WORD تبدیل کند. این برنامه تمامی متون ، عکس و دیگر محتویات فایل های PDF را به راحتی به صورت یک فایل متنی در غالب برنامه Word ارائه می دهد.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار