• ۲۰۷ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Sonic PDF Creator ساخت فایل های PDF از اسناد

Sonic PDF Creator دانلود ابزار pdf ساخت فایل های PDF از اسناد سونیک پی دی اف کریتور توسط آنی یار. Sonic PDF Creator ابزاری قدرتمند برای ایجاد و ویرایش PDF است که فایلهای PDF را از صفحات گسترده MS Excel ، اسناد قابل ویرایش MS Word ، فایلهای ناشر ، فرمها ، ارائه پاورپوینت ، Autocad (DWG ، DXF) ، Open Office ، قالب های تصویر (jpeg ،png ، tiff ، bmp) ایجاد می کند. کاربران می توانند با یک کلیک از برنامه های MS Office به PDF چاپ کنند و همچنین می توانند دسته PDF را برای تبدیل های دسته جمعی انجام دهند. علاوه بر این ، صوتی حتی برای تبدیل سریع به PDF قابلیت استخراج متن را نیز دارد. کاربران می توانند فایلهای PDF را با ویژگی های امنیتی پیشرفته ایمن کنند.

Sonic PDF Creator 3 برنامه ای برای ساخت فایل های PDF از اسناد به صورت مستقیم و همچنین از طریق برنامه های دیگر می‌باشد. رابط کاربری ساده و آسان برنامه به همراه امکانات مناسب و پرکاربرد مثل تبدیل گروهی اسناد، اضافه کردن watermark، ادغام فایل‌های PDF و جدا کردن صفحات فایل‌های PDF و …باعث افزایش کاآرایی این برنامه شده است. تنظیمات امنیتی پیش رفته برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد تا فایل‌های PDF خود را در برابر پرینت گرفتن، کپی کردن متن و عکس‌ها و…محافظت کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Sonic PDF Creator 3:

تبدیل فایل‌های txt به PDF
تبدیل فایل‌های پاورپوینت به PDF
تبدیل فایل‌های مایکروسافت Word به pDf
تبدیل فایل‌های RTF به PDF
تبدیل فایل‌های مایکروسافت Excel به PDF
تبدیل فایل‌های Html به PDF
باز کردن فایل PDF و ویرایش آن
امکان باز کردن چند فایل PDF به صورت همزمان
امکان پرینت مستقیم از نرم افزار
حذف برخی از صفحات از فایل PDF
تغییر سایز صفحات PDF
اضافه کردن watermark
ترکیب چند فایل PDF به یکدیگر

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار