• ۱۶۷ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Universal Math Solver نرم افزار مهندسی حل مسائل ریاضی

Universal Math Solver دانلود نرم افزار مهندسی حل مسائل ریاضی یونیورسال مث سولور در آنی یار. این نرم افزار قدم به قدم هرگونه پیچیدگی از حوزه های ریاضیاتی را حل و توضیح می دهد. ریاضی پایه؛ پیش جبر؛ جبر ۱؛ جبر ۲؛ جبر کالج؛ جبر ماتریس؛ پیش حساب ، حساب حساب کالج ، مثلثات. UMS هر یک از مشکلات ریاضی – چه از کتاب درسی برداشته شده و چه توسط کاربر ، گام به گام (چه به صورت شفاهی و چه کتبی) حل و توضیح خواهد داد. UMS قدرتمندترین نرم افزار ریاضی گام به گام موجود است. UMS منحصر به فرد است زیرا برخلاف سایر برنامه های مشابه ، نرم افزار UMS می تواند مسئله جبر و حسابگر هرگونه پیچیدگی را در هر موضوعی که پوشش می دهد حل کند. این برنامه به یک اتصال اینترنتی نیاز دارد. این نسخه آزمایشی مشکلات مجموعه اصلی UMS را حل می کند. پرداخت برای حل مشکلات تعریف شده توسط کاربر مورد نیاز است. برای حل معادلات تعریف شده توسط کاربر ، سعی کنید حل جهانی معادله جبر جهانی ما را حل کنید.

Universal Math Solver 7.0.0.5 نرم افزاری کاربردی که مسائل ریاضی‌ را با راه حل‌های مختلف حل می‌کند،این نرم افزار این خاصیت را دارد که با توجه به انتخاب شما میتواند با زبان‌های مختلف شما را راهنمای و مشکل شما را حل کند.
به طور کلی‌ این نرم افزار دلیل ها و راه حل‌های خوبی‌ را برای افراد فراهم می‌کند که با یک مساله ی پیچیده ،چگونه برخورد کنند و این امکان را به شما میدهد که به صورت روشی‌ گام به گام و با صدای معلم حرفه‌ای که با زبانهای مختلف صحبت می‌کند،مشکلات خود را حل کنید.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار