• ۲۴۱ بازدید
  • مهر ۱۶, ۱۳۹۸
Sonnet Suite Pro طراحی و مدل سازی مدارات الکترو مغناطیسی

Sonnet Suite Pro دانلود نرم افزار مهندسی طراحی و مدل سازی مدارات الکترو مغناطیسی سون نت سوئیت توسط آنی یار، حرفه ای ترین نرم افزار برنامه ریزی سطح فرکانس بالا مسطح EM است. هدف ما این است که بتوانیم طرح ها را در نرم افزار خود توسعه داده و آنالیز کنیم و یا ابزارهای خود را در فرایندهای طراحی و چارچوبهای موجود خود بگنجانیم. مشتریان هرگز نیازی به تعهد به چارچوب اختصاصی ندارند تا بتوانند در تجزیه و تحلیل مسطح بهترین نتایج را کسب کنند. مدارهای مسطح غالباً شامل میکرواستریپ ، نوار ، نوار موج کوپلار ، PCB (لایه های منفرد و چندگانه) و ترکیبات با ویاس ، ورق های فلزی عمودی (نوارهای Z- جهت دار) و هر تعداد لایه از آثار فلزی تعبیه شده در مواد دی الکتریک طبقه بندی شده.

Sonnet Suite Pro 13.52 برای مدل سازی و طراحی ساختار های الکترومغناطیسی نظیر خطوط استریپ لاین و میکرو استریپ لاین، مو جبر های همسطح، برد های مدار چاپی تک لایه و چند لایه میکروویوی شامل خطوط مایکرو استریپ عمودی و آنتن‌ها و نقاط گراند با تنظیمات مختلف طراحی شده است و می‌توان با استفاده از نتایج شبیه سازی‌های این برنامه به مدل نهایی در ساخت این گونه مدارات میکروویوی دست یافت. در این بسته تجزیه و تحلیل پروژه‌ها بر اساس روش Method-of-Moments یا در اصطلاح MOM با دریافت تمامی اثرات فیزیکی ممکن از قبیل، پارازیت‌ها، اثرات کاپلینگ بدنه، رزنانس‌ها و …انجام می‌گیرد. در تعریف یک پروژه محدودیتی در استفاده از لایه های دی الکتریک و فلزی از مواد مختلف وجود ندارد لذا در طراحی‌ها و شبیه سازی‌های مختلف مثل ساخت موج برها و فـیلـتر های میله ای و آنتن‌ها می‌توان از این برنامه قدرتمند استفاده کافی را برد.

 

قابلیت های نرم افزار Sonnet Suite Pro 13.52:

استفاده نامحدود از حافظه جهت افزایش سرعت برنامه و سرعت پردازش برنامه
استفاده نامحدود از پورت‌ها
استفاده نامحدود از لایه های متالیزه
استفاده نامحدود از پارامترهای سوئیپ در حین بهینه سازی
استفاده نامحدود از پارامترهای بهینه سازی طراحی
استفاده از دیتابیس ساخته شده دی الکتریک‌ها
ذخیره و باز خوانی فایل‌های DXF جهت استفاده در برنامه های ساخت قطعات مکانیکی و برد های مدار چاپی
تجزیه اتوماتیک ساختار طراحی شده

روش رجیستر کردن برنامه:

بعد از پایان نصب برنامه به پوشه کرک مراجعه کنید.

ابتدا نیاز به دانستن HostID سیستم خود دارید که روش مطلع شدن از آن به روش زیر است:

از طریق cmd.exe ویندوز در خط فرمان دستور ipconfig /all را اجرا کنید.
عبارت روبروی Physical Address که کاراکترهایی از حروف و اعداد تا ۱۲ کاراکتر می‌باشد به عنوان HostID سیستم شما می‌باشد.
فایل sonnetd_nl.src موجود در پوشه کرک را با برنامه notepad جهت وارد کردن HostID باز کنید؛ و مقدار روبروی HostID را با HostID سیستم خود تنها با ۱۲ کاراکتر بدون فاصله و خط تیره جایگزین کنید. دقت کنید که اگر این مرحله بدرستی انجام نگیرد شما قادر به فعال کردن برنامه نمی‌باشید.
در انتها این فایل sonnetd_nl.src را بدون تغییر نام  در همان محل ذخیره کنید.
در این مرحله از پوشه کرک فایل make_nodelocked.bat را جهت ساخت فایل لایسنس اجرا کنید. خواهید دید فایلی به نام sonnet.lic در این پوشه ایجاد شده است.
برنامه را اجرا کنید و در پنجره لایسنس ظاهر شده روبروی عبارت license file گزینه Browse را انتخاب و مسیر فایل لایسنس ایجاد شده را وارد کنید و برنامه را رجیستر کنید. دقت کنید که اگر در هنگام اجرای برنامه پنجره license ظاهر نشد می‌توان از طریق گزینه Admin و انتخاب license این پنجره را باز کرد.

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار