• ۱۹۰ بازدید
  • مهر ۱۷, ۱۳۹۸
CAD Viewer مشاهده فایل های اتوکد

CAD Viewer دانلود نرم افزار مهندسی مشاهده فایل های اتوکد کد ویور از آنی یار. این نرم افزار سریعترین و آسانترین ابزار برای مشاهده فایل های DWG / DXF / DWF است. CAD-Viewer ابزار مفیدی برای تجزیه و تحلیل مدلهای سه بعدی بدون دانش CAD دارد. با فشار یک دکمه ، ۳D-Tool ابعاد ، مساحت سطح و میزان صدا را برای کلیه قسمت های یک مدل فراهم می کند. فاصله ، زاویه و شعاع را می توان با کلیک ساده ماوس اندازه گیری کرد.
CAD Viewer 9.0.A.57 Network Edition یک نرم افزار ساده قابل استفاده برای اشخاصی می باشد که به طور حرفه ای نقشه کشی را آموزش ندیده اند ولی ، کاربرای حرفه ای نقشه کشی نیز می توانند از این نرم افزار به علت گستردگی امکانات آن استفاده نمایند. از جمله امکانات این نرم افزار مشاهده از جلو و عقب شکل ، انتخاب چندین فایل متعدد و پرینت گیری فایل های متعدد به صورت Batch را دارا می باشد. این نرم افزار همچنین از تمامی نسخه های DXF و DWG که توسط اتوکد ۲۰۰۹ به عنوان HGPL شناخته می شوند پشتیبانی می کند .

 

 

تغییرات نرم افزار
 
Whats New :

Support all AutoCAD DXF and DWG drawing formats up to AutoCAD 2020
Optionally embed Markups directly into DXF and DWG drawings
Enhanced Compression Wavelet (ECW) image format support
Microstation DGN support (v7-v8i)
User defined 'Time/Date'/'Checked' stamp
Expanded Markup, Dimension options

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار