• ۲۲۰ بازدید
  • مهر ۱۷, ۱۳۹۸
Geometry Expressions – Portable رسم شکلهای هندسی

Geometry Expressions دانلود نرم افزار مهندسی رسم شکلهای هندسی جئومتری اکسپرسیشن از آنی یار. این نرم افزار نمایش های جبری و نمودار از یک مدل را با استفاده از طراحی ارائه می دهد. شکل های هندسی را با محدودیت های نمادین یا مکان های عددی تعریف کنید. اندازه گیری های موجود در نقاشی به صورت عددی یا نمادین به عنوان عبارات ریاضی ارائه می شوند. ریاضیات صریح تولید شده توسط Geometry Expressions می تواند برای تجزیه و تحلیل به Mathematica ارسال شود ، سپس کپی شده و مجدداً وارد مدل Gx شود. بدون نیاز به نوشتن اسکریپت ، می توانید مدل ها را به برنامه های مرورگر JavaScript / HTML یا ابزارک داشبورد تبدیل کنید. جایی که می توان از Mathematica برای خودکار سازی تجزیه و تحلیل عبارات ریاضی استفاده کرد ، Geometry Expressitions ایجاد عبارات نمادین در عرصه هندسه را خودکار می کند.

Geometry Expressions 3.0.35 SP2 یکی از نرم افزارهای موجود جهت عملیات رسم شکلهای هندسی ، بیان قضایا و فرمولها و در بیشتر موارد حل آنها میباشد به محض اجرا نرم افزار ، صفحه کاری آن آماده دریافت اشیا مورد نظر ما میباشد . در بالاترین قسمت از سمت راست ابزارهای ایجاد نقطه ، خط ، چند ضلعی ، دایره ، بیضی ، سهمی و …. قرار دارند به طور مثال با انتخاب ابزار ایجاد نقطه و کلیک در صفحه اصلی ، میتوانیم نقاط مورد نظر یا رئوس شکلمان را ایجاد نماییم .
پس از ایجاد شکلهای مورد نظرمان با استفاده از ابزار انتخاب میتوانیم شکل مورد نظر خود را انتخاب نماییم که موجب فعال شدن ابزارهای بعدی به منظور عملیات امکانپذیر بر روی آن شکل می باشد.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار