• ۲۰۴ بازدید
  • مهر ۱۷, ۱۳۹۸
بازیابی برگه های Chrome هنگامی که دکمه دوباره باز کردن آخرین جلسه وجود ندارد

گاهی اتفاق می افتد که مرورگر Chrome یا رایانه خراب شده و همه برگه ها از بین رفته و بدتر از همه ، هیچ دکمه ای وجود ندارد که هنگام بارگیری مجدد مرورگر Chrome ، جهت بازیابی آخرین صفحات بزنیم. در این مطلب قصد داریم نحوه بازیابی برگه های Chrome هنگامی که دکمه دوباره باز کردن آخرین جلسه وجود ندارد را آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات آموزش پشتیبان گیری از محتویات استارت منو در ویندوز ۱۰ ، اطلاعات مموری کارت حتی بعد از فرمت شدن هم قابل بازیابی است و آموزش به دست آوردن فاصله دو نقطه با گوگل مپس را مطالعه نمایید.

 

برای این کار روی دکمه سه نقطه عمودی در سمت راست نوار آدرس خود کلیک کنید.

Restore Chrome tabs when there is no Reopen last session  button

یک مورد از منو با عنوان “تاریخ” را مشاهده می کنید که یک فلش در کنار آن وجود دارد. در این مورد می توانید تاریخ اخیر خود را مشاهده کنید.

 

Restore Chrome tabs when there is no Reopen last session  button

 

اگر مرورگر شما به تازگی بسته یا خراب شده است ، باید موردی را ببینید ، به عنوان مثال “۷ برگه”. روی این کلیک کنید و کل مجموعه برگه های شما بازیابی می شوند.

اگر این مورد کار نکرد ، می توانید میانبر صفحه کلید را امتحان کنید. در ویندوز کلید میان بر ctrl+h و در Mac کنترل + Shift + T (یا Command + Shift + T) را فشار دهید و برگه یا پنجره اخیراً بسته شده شما دوباره باز خواهد شد. این کار را ادامه دهید تا زمانی که دوباره پنجره شما دوباره اسپا شود ، یا میانبر کار را متوقف کند.

به هر حال ، احتمالاً پنجره شما برنمی‌گردد ، به ویژه اگر از پس از بسته شدن از مرورگر خود استفاده کرده باشید. در این صورت ، روی گزینه “تاریخچه” در بالای آن فهرست کلیک کنید ، یا کنترل + H را در صفحه کلید خود فشار دهید (Mac: Command + Y).

 

Restore Chrome tabs when there is no Reopen last session  button

 

نکته: توجه داشته باشید که هیچ زبانه ای که در یک برگه مرور خصوصی باز شده است با استفاده از سابقه مرور شما قابل بازیابی نیست. آنها برای همیشه رفته اند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار