• ۲۲۱ بازدید
  • مهر ۱۸, ۱۳۹۸
SolidWorks Electrical 2013 ویژه مهندسی برق

SolidWorks Electrical 2013 دانلود نرم افزار ویژه مهندسی برق سالید ورک الکترونیکال از آنی یار، برنامه ای است که تولید دو سیستم برق را تسهیل و اینترنت را جایگزین می کند ، که نتایج سریع را برای شما فراهم می کند. این واقعاً با SolidWorks 3D CAD تعادل دو بعدی دارد که همچنین باعث افزایش بهره وری و بهره وری می شود. برند SolidWorks Electrical 2013 از تولید برق بهره می برد که طراحی مکانیکی و برقی را به جهانیان می بخشد. وقتی از برنامه برای دسترسی به سرورهای مشتری استفاده می کنید ، می توانید پروژه هایی را بین تیم های طراحی مکانیکی و برقی ترتیب دهید.

این برنامه کاربردی برای پشتیبانی از برنامه استقامت بانک اطلاعاتی SQL Server توسعه داده شده است. این به چندین کاربر امکان می دهد پروژه های ذخیره شده را همزمان ذخیره کنند. این راهی برای حمایت از توسعه محصول برای تیم مهندسی مکانیک و برق ، کاهش تاخیر در تولید و کاهش مراحل طراحی فراهم می کند. کلیه بازی های رایانه ای Solitaire Electric Applications 2013 یک برنامه سازگار است که دو نیروگاه منظم را از طریق دسترسی به اینترنت قدرتمند و جایگزین تسهیل می کند که به شما نتیجه سریع می دهد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار