• ۱۹۲ بازدید
  • مهر ۱۸, ۱۳۹۸
Teorex Inpaint Win-Mac – Portable حذف و جدا کردن اجسام در تصاویر

Teorex Inpaint دانلود نرم افزار ابزار عکس تئوریکس اینپینت از آنی یار ، نرم افزاری بسیار جالب و کارآمد برای حذف و جدا کردن اجسام در تصاویر مختلف می باشد Inpaint منطقه تصویر انتخاب شده را از پیکسل در نزدیکی مرز منطقه بازسازی می کند. در عکس هایی که می گیرید ممکن است اشیاء ناخواسته درون عکس های شما ظاهر شوند. هر شیء ناخواسته را از عکس خود ، مانند خط برق اضافی ، افراد و متن حذف کنید. این نرم افزار به طور خودکار منطقه انتخاب شده را پاک می کنند. ممکن است بعضی اشیاء یک عکس خوب را خراب کنند در این حالت می توانید  از نرم افزار Inpaint برای حذف آنها استفاده کنید. به سادگی شی را انتخاب کنید.بدون اینکه نیازی به استفاده کردن از ابزار کلون داشته باشید زیرا ممکن است تصاویر شما را خراب کند.منطقه ای از اطراف شیء مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت هوشمند حذف کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Teorex Inpaint:
حذف و جدا کردن اجسام در تصویر بدون تغییر در پس زمینه عکس
جدا کردن جسم مورد نظر از عکس تنها با کادر بندی ساده در اطراف آن
امکان کادر بندی در اطراف جسم به دو صورت دلخواه و چهار گوش
قابلیت برگرداندن جسم حذف شده بر روی عکس
امکان زوم در محیط نرم افزار بر روی عکس

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار