• ۵۲۸ بازدید
  • مهر ۲۰, ۱۳۹۸
IBM Rational Rose Enterprise نرم افزار مدلسازی

IBM Rational Rose Enterprise دانلود نرم افزار مهندسی مدل سازی رشنال رز اینترپرایز از آنی یار. Rational Rose نمودار ساختاری را اسناد می کند و سپس کدی را در انتخاب طراح C ++ ، Visual Basic ، Java ، Oracle8 ، Corba یا Data Definition Language ایجاد می کند. برای ایجاد سریعتر نرم افزار ، یک زبان و محیط مدل سازی بصری مشترک فراهم می کند. الگوهای تجزیه و تحلیل بر اساس نرم افزار شی گرا قابل استفاده مجدد را پشتیبانی می کند.
مدیریت دانه ای و استفاده از مدل ها را از طریق ویژگی اجزای مدل که می تواند به طور جداگانه کنترل شود ، امکان پذیر می کند. اجازه می دهد تا یک زبان برای تجزیه و تحلیل و چرخه حیات توسعه مورد استفاده قرار گیرد.
با دیگر ابزارهای توسعه چرخه IBM Rational Rose Enterprise 7.0.0.4 و با هر سیستم کنترل نسخه سازگار با SCC ، از جمله IBM Rational ClearCase® ادغام می شود.

 

قابلیت های نرم افزار IBM Rational Rose Enterprise 7.0.0.4:

مدل سازی محصول بر اساس زبان UML
انالیز و مدل سازی محصولات تهیه شده به زبان های C++، ANSI C++، Visual C++، CORBA، Java، Visual Basic
سازگاری با سایر نرم افزارهای تولید شده در زمینه ی توسعه ی نرم افزار
ساخت DTD با فرمت XML
پشتیبانی از تکنولوژی RUP
مدل سازی به منظور طراحی پایگاه داده
پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار