• ۱۷۸ بازدید
  • مهر ۲۵, ۱۳۹۸
Allegorithmic Substance Designer ساخت تکسچر

Allegorithmic Substance Designer دانلود نرم افزار ابزار عکس الگوریتمیک سابستنس دیزاینر از آنی یار ، نرم افزاری بسیار قدرتمند و کاربردی برای طراحی و ساخت تکسچر می باشد. Allegorithmic Substance Designer ابزاری برای همه کارهای تکسچری شما است ، چه در زمینه Games یا Animation / VFX کار کنید. این برنامه شامل ویژگی ها و ابزارهای اختصاصی و قدرتمندی مانند یک سیستم بچینگ شگفت انگیز است و به شما امکان می دهد در همان زمان چندین مش و تکسچر را پردازش کنید. این ماده با صدها ماده و فیلترهای از پیش تعریف شده همراه است تا بتواند سریعتر و با درد کمتری به آنجا برسید. ابزارها و فیلترهای خود را ایجاد کنید ، هرگز دو بار همان کار را انجام ندهید و صدها ساعت را با تقویت طراح ماده در محتوا و ترفندهای بهینه ، هوشمندانه و تولید بهینه کنید.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار