• ۱۱۶ بازدید
  • مهر ۲۹, ۱۳۹۸
۶ توصیه به کافی نت داران

امروزه با پیشرفت فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی، ابزار جرم بیشتری در اختیار مجرمان حرفه‌ای قرار گرفته است. فضای مجازی یکی از این ابزارها شمرده می‌شود. امروزه مجرمان اینترنتی با ترفندهای گوناگون سعی در پنهان کردن خود در این فضا را دارند که یکی از این ترفندها استفاده از اماکن عمومی مجازی نظیرکافی نت‌ها است. با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات آموزش ادغام فایل های MP3 بدون نرم افزار ، درگاه ramzepooya.com جعلی است ، ۴ روش برای تبدیل گوشی به میکروفون کامپیوتر و راهکار افزایش سرعت اینترنت با تعویض کانال Wi-Fi را مطالعه نمایید.

 

در اکثر جرایم اینترنتی رخ داده متصدیان کافی نت‌ها به دلیل عدم رعایت موارد قانونی قادر به معرفی کاربر مورد نظر نخواهند بود و لاجرم مسئولیت اقدام مجرمانه به عهده شخص متصدی کافی نت خواهد بود.

توصیه به کافی نت داران:

۱-    قبل از اینکه سیستم را جهت کاربری در اختیار مشتریان قرار دهند با اخذ کارت ملی نسبت به احراز هویت کامل کاربران اقدام و مشخصات دقیق کاربر را در دفاتر مخصوص ثبت و ساعت شروع و خاتمه کاربری را نیز درج کنند .

۲-     اقدامات لازم جهت ارتقاء امنیت سیستم های رایانه‌ای کافی نت را انجام دهند .

۳-     متصدیان می توانند هرگونه موارد مشکوک را به پلیس فتا اعلام کنند

۴-     نصب دوربین محیط کافی نت را برای مجرمان و کراکر ها ناامن و از فعالیت آنها جلوگیری می کند

۵-     استفاده از سرویس‌های عبور از فیلتر به هر نحو ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

۶-    با توجه به اینکه انتشار داده‌ها و اطلاعات شهروندان به هر نحو ممنوع بوده و جرم تلقی می شود، در هنگام ثبت نام شهروندان در مراکز آموزش عالی و غیره حفاظت از اطلاعات شخصی شهروندان در دستور کار قرار گرفته و نسبت به امحاء اطلاعات شخصی به جا مانده کاربران در سیستم استفاده شده نظیر عکس ها و مدارک هویتی در دوره های زمانی کوتاه اقدام شود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار