• ۱۲۹ بازدید
  • آبان ۴, ۱۳۹۸
Pichon – Portable مجموعه عظیم آیکون برای طراحان

Pichon دانلود نرم افزار ابزار عکس پیچون از آنی یار ، نرم افزاری بسیار قدرتمند و جالب که شامل مجموعه عظیم آیکون های مختلف برای طراحان کارهای گرافیکی می باشد پیچون در نوار وضعیت اقامت دارد و به جستجو با برچسب ها اجازه می دهد تا به Xcode ، Photoshop یا هر نرم افزار دیگری بروید.

می توانید از توابع زیر استفاده کنید: ۱٫ جستجو کنید. همه آیکون ها برای جستجوی مؤثر دارای ۲۰ تگ هستند. ۲٫ دسته بندی ها. در هر فهرست حدود ۵۰ دسته با ۵۰-۲۰۰ نماد جستجو کنید. ۳ ol recolor. آیکون های PNG و SVG recolor در پرواز. ۴- قطره ‘n’ را بکشید. نماد را به Illustrator ، Photoshop ، Visual Studio یا هر چیز دیگری بکشید. Icons8 برنامه شامل ۱۰۰۰۰۰ آیکون در اندازه های مختلف (از ۱۶x16 تا ۵۱۲x512 px) و قالب های (PNG ، SVG ، EPS ، XAML ، ICO). آیکون ها در سبک های ۱۶+ طراحی شده اند: iOS ، ویندوز ۱۰ ، متریال و غیره. کلیه پرونده های PNG تا ۱۰۰x100 px و SVG (از چندین دسته) رایگان هستند و در برنامه گنجانده شده اند. بردارها و PNG های بزرگتر با هزینه در دسترس هستند.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار