Simpo PDF Merge – Split – Portable ادغام و جداسازی فایل PDF

Simpo PDF Merge & Split دانلود ابزار ادغام و جداسازی فایل PDF سیمپو پی دی اف از آنی یار. Simpo PDF Merge & Split برای ادغام و تقسیم PDF طراحی شده است. با استفاده از این ابزار عالی ، شما نه تنها می توانید به راحتی مجموعه ای از فایلهای PDF را در یک PDF واحد ، یا کل PDF یا فقط چند صفحه از آنها ، ترکیب کنید ، بلکه به شما امکان می دهد PDF را نیز به PDF های جداگانه تقسیم کنید ، یا استخراج طیف وسیعی از صفحات از یک سند PDF ، حذف یک صفحه یا چندین صفحه از یک PDF. این نرم افزار از ادغام و تقسیم فایل های PDF رمزگذاری شده پشتیبانی می کند.

Simpo PDF Merge & Split 2.2.3.0 نرم افزار کاربردی کوچکی می باشد که از ادغام و جداسازی فایلهای پی دی اف  با قابلیتهای عالی پشتیبانی می نماید، با استفاده از این نرم افزار عالی قادر خواهید بود تا بسادگی گروهی از فایل های پی دی اف را ادغام نموده وآن ها را بصورت یک فایل منفرد درآورید، ونیز می توانید یک فایل پی دی اف رابه قسمتهای مختلف جداسازی نموده و یا تنها قسمتهای مورد نظر خود را از آن جداسازی نمایید. علاه براین بااستفاده از قابلیت جداسازی نرم افزار می توانید تعدادی از صفحات سند پی دی اف مورد نظر را جداسازی نموده ویا آنها را یا استفاده از شماره های صفحه جداسازی نمایید . همچنین می توانید تنها صفحه مشخصی را از روی سند پی دی اف موردنظر خود بردارید. این نرم افزار همچنین واسط کاربری با قابلیت ساده ای ارائه می نماید که امکان تبدیل چندین فایل پی دی اف را به یک فایل واحد و نیز جداسازی کلی و جداگانه اسناد پی دی اف را برای شما بسرعت فراهم می آورد.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار