• ۱۰۹ بازدید
  • آبان ۳۰, ۱۳۹۸
Speedy Painter – Portable ویرایش و طراحی تصاویر

Speedy Painter دانلود نرم افزار ابزار عکس اسپیدی پینتر از آنی یار. این نرم افزار برای شما امکاناتی را در زمینه ویرایش و طراحی تصاویر مختلف فراهم آورده است این نرم افزار دارای رابط کاربری جذاب و کاربر پسند است که سادگی در استفاده از این نرم افزار باعث شده است تا کاربران بدون داشتن تخصصی خاص بتوانند با این نرم افزار کار کنند این نرم افزار ابزارهای مناسبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که بوسیله آن کاربران می توانند ایده های اولیه خود را در آن ایجاد نمایند. در ویندوز ابزاری برای طراحی و ایجاد تغییرات روی فایل های تصویری وجود دارد، اما این ابزار ( paint ) امکانات حرفه ای برای خلق یک طرح با کیفیت مطلوب ندارد؛ اینجاست که speedy painter به کمک شما میآید تا ایده آل هایتان را به تصویر بکشید.
این برنامه طوری طراحی شده تا بتواند فشار قلم شما را اندازه گیری و کنترل نماید و از فشار اضافه قلم و کدری طرح بکاهد. اگرچه یک نوع قلم طراحی‌ بیشتر ندارد ولی امکان تنظیم همین قلم به سلیقه شخصی شما، از نظر اندازه، سختی، و شفافیت وجود دارد و میتوان به دلخواه خروجی های متفاوتی را ایجاد نمود. همچنین شما امکان بهبود کیفیت خروجی بوسیله تنظیم ساختار و نوع قلم و کنترل فشار و اثر قلم را دارا هستید.
ویژگی منحصر بفرد نرم افزار Speedy Painter ، دارا بودن صفحه پرسپکتیو است که شما را قادر به خلق دورنماهای زیبا و طبیعی با توجه به عمق و خط افق میسازد. شما میتوانید از تصاویر دیگر بعنوان مدل، برای کشیدن صحیح اشکال استفاده کنید. ویژگی دیگر آن این است که شما امکان چرخاندن ( دوران) بوم نقاشی و حرکت دادن طرح خود را تنها با یک کلیک دارید.
این برنامه امکان ذخیره کردن طرح و مراحل طراحی را نیز، داراست؛ بنابر این شما میتوانید روند طراحی خود را مجددا مشاهده نمایید. این فایل های ( avi ) ذخیره شده را میتوانید جا بجا کرده یا انتقال دهید. از آنجایی که کاربران حرفه ای به امکانات پیشرفته تری نیاز خواهند داشت، speedy painter ابزار مناسبی برای کاربران معمولی که نیازمند برنامه ای ارزان برای اجرای پروژه هایشان هستند، محسوب میشود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار