• ۱۵۹ بازدید
  • آذر ۶, ۱۳۹۸
نحوه شارژ همراه اول

اگر اپراتور سیم کارتی که شما از آن استفاده می کنید، متعلق به شرکت همراه اول باشد، می توانید از طریق نکات و کدهایی که در این مطلب از آنی یار ذکر می شود، از سیم همراه اول خود به راحتی ممکن استفاده کنید. همراه ما باشید.

نحوه شارژ همراه اول
برای شارژ سیم کارت همراه اول خود باید از طریق منو کاربری وارد ” Keypad ” یا تماس گیر تلفن همراه خود شوید و سپس کد دستوری شارژ همراه اول را همانند تصویر ذیل ” ستاره ۱۴۰ ستاره مربع کد شارژ مربع ” وارد کنید ؛

کد دستوری شارژ همراه اول

نحوه مشاهده شارژ همراه اول
بعد از وارد کردن کد دستوری شارژ بالا و شارژ شدن گوشی، پیغامی را از اپراتور همراه اول در قالب پیامک دریافت خواهید کرد. از این رو بنابر هر دلیل اگر این پیام را دریافت نکردید می توانید با استفاده از کد ” ستاره ۱۴۰ ستاره ۱۱ مربع ” میزان شارژ همراه اول خود را مشاهده کنید.

مشاهده شارژ همراه اول

چرا سیم کارت همراه اول بعد از وارد کردن کد شارژ، شارژ نشد؟
ممکن است بعد از شارژ کردن سیم کارت همراه اول، سیم کارت شما شارژ نشود. از این رو علت اصلی اینکه سیم کارت شما شارژ نشد، شامل موارد ذیل می شود. بنابراین با دقت موارد زیر را مطالعه کنید ؛

۱- لیست سیاه : اگر هنگام شارژ ؛ کد شارژ همراه اول را بیش از ۴ بار اشتباه بزنید سیم کارت همراه اول شما قفل شده و وارد لیست سیاه میشود. به همین دلیل برای خارج کردن از لیست سیاه می توانید با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید و ثبت درخواست حذف سیم کارت از لیست سیاه که حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از لیست خارج و قابل استفاده خواهد گشت، نمائید.
۲- خط استفاده نشده : یعنی اینکه سیم کارت استفاده نشده می باشد و یا به عبارتی تا کنون فعال نشده است.
۳- قطع تقاضای مشترک : اگر صاحب امتیاز سیم کارت همراه اول به امور مشترکین مراجعه کرده باشد و تقاضای قطع مشترک را داده باشد.
۴- مفقودی توسط سامانه (۴۴۴) : این حالت زمانی رخ می دهد که مشترک و صاحب امتیاز سیم کارت همراه اول از طریق سامانه ۴۴۴ سیم کارت را مفقودی اعلام کرده باشد.
۵- سلب امتیاز : اگر مشترک اعتباری همراه اول اعتبار ریالی سیم کارت خود را تا ۱۲ ماه افزایش ندهد شماره وی و حق امتیاز او سلب شده و امکان افزایش شارژ وجود ندارد.

نحوه انتقال شارژ همراه اول به همراه اول
تا به حال شده است که در شرایط ضروری از دوستان همراه اولی خود در خواست شارژ کنید. با این وجود این اقدام امکان پذیر می باشد و می توانید با استفاده از راهنمای زیر این اقدام را انجام دهید ؛

انتقال شارژ همراه اول به همراه اول
۱- از منو کاربری وارد ” Keypad ” شوید و کد زیر را به دقت وارد کنید.

# شماره اعتباری مورد نظر۹۸۹۱* مبلغ اعتبار به ریال * رمز انتقال * ۱۳۲ *
۲- برای گرفتن ” رمز انتقال همراه اول ” باید از طریق پیامک خالی و بدون متن به ۸۹۱۰ اقدام کنید تا برای شما ارسال شود و بخاطر بسپارید.

اعتبار اضطراری همراه اول
یکی از سرویس های جالب همراه اول، اعتبار اضطراری می باشد که می توانید در مواقع ضروری از آن به راحتی استفاده کنید. این قابلیت به گونه ای می باشد که مبلغ ۶۰۰ تومان اعتبار به مشترکین اعتباری داده می شود و بعد از اولین شارژ مبلغ ۴۰ تومان علاوه بر مبلغ اعتباری مذکور بابت این فعال سازی از شما کسر خواهد شد.

شارژ اضطراری همراه اول
در راستای این اقدام باید شماره ” ستاره یک ستاره ۱۷ مربع” را وارد کنید تا این سوریس برای شما فعال شود

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار