• ۹۷ بازدید
  • آذر ۱۱, ۱۳۹۸
Advanced Batch Converter + Portable تبدیل دسته ای فرمت تصاویر

Advanced Batch Converter دانلود نرم افزار ابزار عکس ادونس بچ کانورتر از آنی یار ، نرم افزاری بسیار کاربردی و قدرتمند برای تبدیل دسته ای فرمت تصاویر می باشد شما به وسیله این نرم افزار کاربردی می توانید اقدام به تبدیل دسته ای فرمت تصاویر نمائید و فرمت فایل ورودی نیز چندان مهم نیست از آنجا که این نرم افزار اکثر فرمت های تصویر را مورد پشتیبانی قرار می دهد نگرانی از بابت وارد کردن فایل تصویری مورد نظر خود به این نرم افزار را نخواهید داشت و فایل ها شما بیش از ۴۴ فرمت کاربردی قابلیت تبدیل خواهند داشت این برنامه مفید انجام امکاناتی نظیر تغییرسایز، چرخش، flip ،mirror ،crop و یا bulk تصاویر را در عرض چند ثانیه برای شما فراهم نموده است. علاوه بر این قادر خواهید بود تا افکت ها و فیلترهای گوناگونی را اعمال نمایید و کیفیت رنگ ها را ارتقاء دهید.

 

قابلیت های نرم افزار Advanced Batch Converter:
پشتیبانی از بیش از ۱۸۰ فرمت مختلف
اسلایدشو با افکت های انتقالی
گرفتن عکس از دسکتاپ، اشیاء و نواحی مختلف ویندوز
ذخیره سازی عکس ها برای وب (jpg, gif, bmp, jpeg2000, tiff)
سایه دادن به متن ها و تصاویر
تبدیل رنگ Hex-RGB
پشتیبانی از فرمت های gif و tiff برای فایل ورودی
اعمال افکت های رنگی و مورف
ابزار Color picker
داده های EXIF / IPTC

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار