• ۱۷ بازدید
  • آذر ۱۶, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای CyberLink MakeupDirector Deluxe آرایش و میکاپ حرفه ای چهره بسته هستند
CyberLink MakeupDirector Deluxe آرایش و میکاپ حرفه ای چهره

CyberLink MakeupDirector DeluxeCyberLink MakeupDirector Deluxe دانلود نرم افزار ابزار عکس سایبرلینک میکاپ دایرکتور از آنی یار ،نرم افزاری به منظور آرایش و میکاپ حرفه ای چهره می باشد. همانطور که از نام این نرم افزار نیز مشخص است این نرم افزار به منظور آرایش و میکاپ تصاویر به کار برده می شود این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها در زیمینه میکاپ و آرایش تصاویر شما می باشد و این نرم افزار با ابزار فراوان و گسترده و همچنین انواع لوازم آرایشی و پالت های گوناگون به شما این امکان را خواهد داد که با وارد کردن تصویر چهره مورد نظر و انجام تمامی ویرایش های لازم و روتین، با دستان خود یک خروجی دلخواه و عالی بگیرید. شما با ذهن خلاق خود می توانید ویژگی هایی همچون خطوط صورت، رنگ چشم، رنگ پوست، حذف زوائد صورت مانند جوش ها، حالت و رنگ مو و تمامی ویژگی های متنوع دیگر چهره را دستخوش تغییر نمایید. برای اینکه کار شما آسان تر شود در MakeupDirector یک موتور قدرتمند و بی نقص تشخیص اجزای صورت قرار داده شده است تا بتوانید اندکی در زمان ویرایش یک تصویر صرفه جویی نمایید. این برنامه ویرایش چهره می تواند برای افرادی همچون گریمور ها، آرایشگران حرفه ای، عکاسان و آتلیه ها بسیار مفید و ضروری باشد همچنین می توان مدل دلخواه مشتری را با توجه به خواسته ها و سلیقه های وی استخراج کرد و یک نمونه اولیه به وی تحویل داد. برای آموزش کاربران مبتدی نیز در این نرم افزار نمونه ها و سمپل هایی جای داده شده است تا با استفاده از آنها بتوانند از خود یک استاد ماهر میکاپ بسازند.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار