• ۱۲۵ بازدید
  • آذر ۱۷, ۱۳۹۸
۷ روش برای آنلاین شدن بدون استفاده از گوشی هوشمند

در حالی که اتصال به اینترنت ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ولی می تواند برای کسانی که با آن نا آشنا باشند ، پیچیده باشد. با این حال ، با توجه به گسترش اینترنت در جهان امروز ، دانستن چگونگی اتصال مهم است. این که آیا شما از Wi-Fi استفاده می کنید یا با داده تلفن همراه متصل می شوید ، اتصال به اینترنت کار ساده ای است. روش های بسیاری وجود دارد که یک بتوان به اینترنت متصل شود. همه آنها از سخت افزارهای مختلفی استفاده می کنند و هرکدام دارای سرعت اتصال جداگانه ای هستند. با پیشرفت فناوری ، اتصالات سریعتر اینترنت ضرورت پیدا کرده است. ما نیز در این مطلب آنی یار به ۷ روش برای آنلاین شدن بدون استفاده از گوشی هوشمند پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات ۱۱ نکته مهم که می بایست برای افزایش امنیت رایانه خود رعایت کنید ، آشنایی با سامانه سرباز ماهر ، معرفی اپلیکیشن‌های رمز دوم یکبار مصرف بانک‌ها و ۳ اقدام موثر که بعد از گم شدن و سرقت کارت بانکی باید انجام داد را مطالعه نمایید.

 

۷ روش برای آنلاین شدن بدون استفاده از گوشی هوشمند

 

بیش از ده سال است که نخستین گوشی به عرصه بازار وارد شد و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرد و نام آن را گوشی هوشمند نهادند. بیش از یک میلیارد نفر از ساکنان این کره خاکی از این دستگاه استفاده می‌کنند و آمارهای مختلف نشان می‎‌دهد که حدود دو سوم مردم غرب از زندگی هوشمند برخوردار هستند. در کنار گوشی هوشمند، اینترنت به بخش مهمی از زندگی بشر تبدیل شده است و بسیاری از افراد بر این باورند فقط با استفاده از گوشی هوشمند می‌توان به صورت دائمی آنلاین باشیم و با دنیای بیرون در ارتباط باشیم ولی حقیقت چیزی جز این است. البته باید توجه کرد که نبود گوشی هوشمند اساسا به معنای نبود اینترنت نیست. چند راه وجود دارد که حتی اگر گوشی هوشمند هم نداشته باشیم، می‌توانیم آنلاین باشیم.

 

۱- نقطه وای‌ فای قابل حمل

آسان‌ترین راه این است که یک هات‌ سپات قابل حمل وای‌فای و یک تبلت یا لپ تاپ داشته باشیم.

 

۲-لپ تاپ با اتصال وای فای داخلی 

از یک لپ تاپ و یک اتصال داخلی استفاده کنیم. این روش هم مانند وای‌فای است. شکاف‌های خاصی در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود دارد که می‌توان سیم‌کارت را در آن قرار داد و از اینترنت آن استفاده کرد.

 

۳-اتومبیل‌های مجهز به وای‌ فای داخلی

استفاده از اتومبیل‌هایی است که مجهز به وای‌فای داخلی هستند.

 

۴- فروشگاه‌های معتبر

روش دیگر برای آنلاین بودن حضور در فروشگاه‌های معتبری است که خدمات اینترنت رایگان ارائه می‌دهند.

 

۵- تلویزیون‌ های هوشمند

استفاده از تلویزیون‌های هوشمند است که امکان مرور در وب و حتی استفاده از اپلیکیشن‌های بررسی آب و هوا را برای کاربر فراهم می‌کنند.

 

۶- ساعت هوشمند آنلاین

استفاده از ساعت هوشمند آنلاین، راهکار دیگری است که می‌توان از آن استفاده کرد. مثلا “Samsung Gear S3” گزینه اتصال سلولی را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که قصد دارند از واتس‌اپ استفاده کنند.

 

۷- دانگل وای‌ فای

و سرانجام دانگل وای‌فای راهکار دیگری است که توسط بسیاری از متخصصان مورد استفاده قرار می‌گیرد

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار