• ۲۰ بازدید
  • آذر ۱۸, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای Easypano PanoWeaver Pro – Portable ساخت تصویر پانوراما بسته هستند
Easypano PanoWeaver Pro – Portable ساخت تصویر پانوراما

Easypano PanoWeaver ProEasypano PanoWeaver Pro دانلود نرم افزار ابزار عکس ایزی پانو پانو ویور از آنی یار ، نرم افزاری بسیار کارآمد به منظور ساخت تصاویر پانوراما در ویندوز می باشد. نرم افزار پانورامای کاربر پسند, نه تنها یک ابزار عکسبرداری عکس حرفه ای بلکه یک ناشر بزرگ پانورامای فلش است. نرم افزار حرفه ای PanoWeaver می تواند به طور خودکار هر نوع عکس را با کیفیت کامل ۳۶۰ درجه یا بخشی از تصاویر پانورامیک با کیفیت بالا بسازد. این نرم افزار همچنین از ایجاد HDR و بوت دستی با قرار دادن نقاط تطبیق پشتیبانی می کند. با استفاده از نرم افزار Easypano panorama, شما می توانید تصاویر پانوراما مورد علاقه خود را ذخیره کنید و چاپ کنید و همچنین آنها را به HTML 5 VR برای مشاهده بر روی iPhone / iPad و غیره خودتان بفرستید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار