• ۳۳۴ بازدید
  • آذر ۱۹, ۱۳۹۸
با این روش هیچ وقت باتری گوشی‌تان تمام نمی‌شود

به نظر می رسد مشکلات تخلیه باتری هرگز از بین نمی رود. شما یک تلفن هوشمند جدید به دست می آورید ، به نظر می رسد برای مدتی جذاب است ، و سپس قبل از آنکه بدانید ، دوباره به سختی می توانید آن را در طول روز بسازید تا قبل از اینکه متوقف شود. این موضوعی است که من با سه آیفون اخیرم داشته ام و بارها برای کمک به اپل رفته ام. من عیب یابی معمولی را انجام دادم – تلفن خود را به روز کردم ، تنظیمات مکان و اعلان ها را تغییر دادم ، آن را در دمای شدید محیط قرار ندادم و مطمئن شدم Wi-Fi من در هر زمان ممکن متصل شده است. با مطلب امروز ما با موضوع با این روش هیچ وقت باتری گوشی‌تان تمام نمی‌شود همراه باشید.

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات انواع سرویس‌های پرسرعت اینترنت ، ۷ روش برای آنلاین شدن بدون استفاده از گوشی هوشمند ، کاربردهای آی‌ پی ثابت – IP Static و نحوه حافظت از حجم اینترنت با تنظیمات MAC FILTER را مطالعه نمایید.

 

با این روش هیچ وقت باتری گوشی‌تان تمام نمی‌شود

 

محققان شارژر بی سیمی را ساخته اند که با آن دیگر خبری از سیم های دست و پا گیر نخواهد بود. با این شارژر تقریبا هیچوقت باتری گوشی هوشمندتان تمام شود. فناوری به کار رفته در شارژر بی سیمی باعث می شود امواجی را که از طریق موبایل شما پخش می شود به حداقل می رساند. این شارژر مانع از مصرف زیاد باتری شما شده و همچنین مانع از دریافت امواج اضافی می شود.

به گفته محققان این تکنولوژیِ زمان عمر باتری ها را تا ۳۰ درصد افزایش می دهد. در حال حاضر این نوع شارژر بی سیم در مرحله ی آزمایش و استفاده ی محدود بوده و در اختیار عموم مردم قرار نگرفته است .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار