• ۱۰۱ بازدید
  • آذر ۲۳, ۱۳۹۸
تغییر مرورگر پیش فرض در ویندوز ۱۰

با فراگیر شدن ویندوز ۱۰، امروزه بسیاری از کاربران سراسر دنیا این سیستم عامل جدید را روی سیستم های خود نصب دارند. ویندوز ۱۰ ویژگی ها و برنامه های پیش فرض بسیار داشته که یکی از آن ها بر روی مرورگر اعمال شده است. به طور پیش فرض هنگام نصب ویندوز جدید، مرورگر پیش فرض شما Internet Explorer است یا در ویندوز ۱۰ مرورگر جدید Edge خواهد بود. اگرچه هیچ مشکلی در Edge وجود ندارد و درواقع خیلی عالی است اما ممکن است به دلایل دیگری از مرورگری دیگری استفاده کنید. بسیاری از کاربران ترجیح میدهند از مرورگرهای دیگری استفاده کنند. شاید شما یک کاربر گوگل باشید و ترجیح میدهد کروم را با ادغام آن با اکانت و خدمات گوگل خود استفاده کنید. یا شاید شما برای حفظ حریم شخصی خود ارزش قائل باشید و ترجیح می دهید از موزیلا فایرفاکس استفاده کنید. البته مرورگرهای دیگری هم هستند که شاید ترجیح دهید از آن ها استفاده کنید اما پرطرفدارترین مرورگرها کروم و فایرفاکس هستند. به همین خاطر آموزش تغییر مرورگر پیش فرض در ویندوز ۱۰ لازم است که آنی یار در ادامه این آموزش را ارائه داده است.

نحوه تغییر مرورگر پیش فرض در ویندوز ۱۰
شما میتوانید با دنبال کردن مراحل زیر، خیلی راحت مرورگر پیش فرض و از قبل تعیین شده در ویندوز ۱۰ خود را به مرورگر کروم، فایرفاکس و … تغییر دهید، تنها کافیست مراحل زیر را دنبال کنید :

به تنظیمات ویندوز بروید
Apps را انتخاب کنید
در نوار کناری سمت چپ، Default apps (برنامه های پیش فرض) را انتخاب کنید
به مرورگر وب بروید و روی آن کلیک کنید
لیستی از مرورگرهای از قبل نصب شده روی رایانه شما را فراهم می کند. مرورگر مورد نظر خود را انتخاب کنید و همینطور پیش بروید.
اگر می خواهید مرورگر پیش فرض را دوباره تغییر دهید، مراحل بالا را دوباره تکرار کنید.

منبع : ubergizmo.com

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار