• ۸۶۲ بازدید
  • آذر ۲۴, ۱۳۹۸
AnyDesk نرم افزار کنترل ویندوز از راه دور

AnyDesk دانلود نرم افزار کنترل سیستم از راه دور آنی دسک در آنی یار. AnyDesk کنترل از راه دور رایانه های شخصی را از طریق اینترنت امکان پذیر کرده و نیاز به اینترنت دارد. بنابراین می توانید صفحه را از طریق رایانه از راه دور مشاهده کنید یا کارهای تعمیر و نگهداری را انجام دهید.این نرم افزار توسط کمپانی AnyDesk Software GmbH  به بازار ارایه شده است . از مزایای منحصربه فرد انی دسک راحتی برقراری ارتباط ،کنترل و هدایت جهت تعمیرات ویندوزی می باشد.

آخرین بروزرسانی: شهریور ۹۹

 

AnyDesk 6.0.7 برنامه انی دسک AnyDesk راه حل مشکل کاربران ایرانی است و کاربران میتوانند از این نرم افزار به عنوان ابزاری مناسب برای برقراری ارتباط از راه دور با کامپیوترهای دیگر به منظور اتصال به سیستم و ایجاد دسترسی به برنامه ها، پوشه ها، فایل ها و غیره مورد استفاده قرار دهند. این نرم افزار، یک برنامه کنترل از راه دور جهت راهنمایی و کمک در مشکلات می باشد که با استفاده از آن می توانید به راحتی به دوستان خود متصل شوید و مشکلات آنان را نیز حل کنید و با استفاده از امنیت و تعیین کنترل دسترسی می توانید تمام فعالیت های شخص دوم را کنترل کنید و از نفوذ افراد به حریم شخصی خود جلوگیری کنید. البته نرم افزارهای دیگری وجود دارد که کاربران از انها استفاده میکنند مثل برنامه Remote Desktop که در ویندوز وجود دارد و برای ارتباط با سیستم های دیگر استفاده می شود ولی کاربران مرتباً از سرعت پایین و خسته کننده بودن این برنامه شکایت دارند به این خاطر ما این نرم افزار پرقدرت وایمن را به شما معرفی می کنیم.

 

قابلیتهای نرم افزار AnyDesk 6.0.7:

قابلیت اطمینان بالا
کنترل یک یا چند کامپیوتر از راه دور
استفاده مناسب از پهنای باند در دسترس
دسترسی بدون دردسر به کامیپوتر شخصی
جایگزین مناسب برای نرم افزار محبوب TeamViewer
انتقال ۶۰ فریم در هر ثانیه از طریق شبکه های لوکال و ارتباطات اینترنتی

 

توجه :

با اجرای نرم افزار، شخصی که به سیستم شما متصل میشود تنها کنترل ماوس در سیستم شما را در دست دارد و به فایل های شما دسترسی ندارد.

توجه:

لطفا در صورت اقدام به دانلود تا انتهای فرآیند دانلود، این صفحه را باز نگاه دارید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳]

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]


System Requirements

Windows XP
Windows 7
Windows 8
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار