• ۶۶ بازدید
  • آذر ۲۶, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای گزارش کامل از سلامت سیستم در ویندوز بسته هستند
گزارش کامل از سلامت سیستم در ویندوز

همان‌طور که می‌دانید نرم‌افزارهای مختلفی برای تست سلامت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم وجود دارند. اما بسیاری از کاربران از این موضوع بی‌‌اطلاع‌اند که در ویندوز ابزاری برای گرفتن گزارش از سلامت سیستم وجود دارد که به وسیله‌ی آن وضعیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری سیستم و ویندوز اسکن شده و نتیجه در قالب یک گزارش گیری کامل همراه با ذکر جزئیات و مشکلات موجود نمایش داده می‌شود.
بدین منظور ابتدا در Start عبارت زیر را در قسمت جستجو وارد کرده و Enter بزنید:
perfmon /report
همچنین برای این کار می توانید CMD را اجرا کرده و در آن دستور بالا را اجرا نمایید. دقت نمایید برای اجرای این دستور نیازمند دسترسی Administrator نیست!

خواهید دید که پنجره‌ی Resource And Performance Monitor باز شده و اسکن سیستم آغاز می‌شود. عملیات گزارش گیری بسته به سخت افزار و ویندوز شما ممکن است حدود یک دقیقه ای طول بکشد.

سپس گزارش سلامت سیستم آماده شده و به صورت تفصیلی نمایش داده می‌شود.

در صورتی که بر روی ویندوز خود آنتی‌ویروس نصب کرده‌اید،‌ اما در گزارش گیری درج شده است که آنتی‌ویروس نصب نیست، این مورد یک باگ در ویندوز هست که برای رفع آن فایل لینک ماکروسافت را می توانید نصب نمایید.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار