• ۲۰۳ بازدید
  • دی ۴, ۱۳۹۸
راحت‌ترین روش خارج شدن از اشتراک ایمیل‌های آزار دهنده

ایمیلهایی وجود دارد که مطمئناً هنگامی که دیگر آنها را نمی خواهید ، باید از اشتراک آنها شوید. با این حال ، ایمیل هایی وجود دارد که شما هرگز نباید مشترک شوید. شاید تعداد زیادی ایمیل ناخواسته از قرص های رژیم غذایی گرفته تا لوازم حیوان خانگی دریافت کنیم و نخواهیم هر بار که ایمیل خود را چک کردم ، ۱۰۰ نامه الکترونیکی را حذف کنیم و در وهله اول باز کردن این نامه های الکترونیکی چقدر امن است. نمی دانیم آیا بدون نیاز به باز کردن نامه الکترونیکی ، راهی آسان برای لغو اشتراک وجود دارد. در مطلب امروز آنی یار به راحت‌ترین روش خارج شدن از اشتراک ایمیل‌های آزاردهنده خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات انواع سرویس‌های پرسرعت اینترنت ، ۷ روش برای آنلاین شدن بدون استفاده از گوشی هوشمند ، کاربردهای آی‌ پی ثابت – IP Static و نحوه حافظت از حجم اینترنت با تنظیمات MAC FILTER را مطالعه نمایید.

 

راحت‌ترین روش خارج شدن از اشتراک ایمیل‌های آزار دهنده

 

جیمیل و آوت‌لوک برای راحت کردن خارج شدن از اشتراک ایمیل‌های آزاردهنده، پا پیش گذاشته‌اند.

معمولاً در خبرنامه‌های وب سایت‌های فروش و موارد مشابه این، یک لینک خارج شدن از اشتراک وجود دارد، اما آن‌ها معمولاً در زیر ردیفی از تبلیغات با حروف ریز پنهان‌شده‌اند. بعضی از مواقع خارج شدن از اشتراک آن‌قدر مشکل می‌شود که پاک کردن یک ایمیل ورودی، از انجام این کار راحت تر است.

برخی از سرویس های ایمیل متوجه این مسئله شده‌اند و راهکارهایی برای راحت کردن خروج از  اشتراک در نظر گرفته‌اند.

در جیمیل، به دنبال لینک خروج از اشتراک ( Unsubscribe)  در بالای صفحه ایمیل خود  باشید. در صورتی که شما بر روی آن لینک کلیک کنید، جیمیل شما  را از لیست ارسال حذف می‌کند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار