• ۲۰۳ بازدید
  • دی ۵, ۱۳۹۸
Mavis Beacon Teaches Typing Platinum  آموزش حرفه ای تایپ انگلیسی

Mavis-Beacon-Teaches Typing PlatinumMavis Beacon Teaches Typing Platinum دانلود نرم افزار آفیس آموزش حرفه ای تایپ انگلیسی ماویز بیکون تیچز تایپینگ در آنی یار. این نرم افزار تایپ راحت و سریع انگلیسی را آموزش می دهد. تسلط بر تایپ کردن هرگز ساده تر از نسخه های جدید Mavis Beacon Teaching Typing  نیست! این برنامه نرم افزاری برنده جایزه ، کارآمدترین روش برای یادگیری و استاد کردن اصول تایپ کردن را ارائه می دهد. طراحی شده توسط معلمان، Mavis Beacon Teaching Typing از یک رویکرد مبتنی بر موفقیت در آموزش تایپ کردن استفاده می کند. این روش قدرتمند و انگیزشی برای یادگیری با تعیین اهداف شخصی و پیشرفت در امتداد نقشه های راهنمایی و رانندگی مسیر روشنی برای یادگیری مهارت جدید فراهم می کند.
در این برنامه ۲۱ درس تایپ به شما داده می شود. در ۶ حالت مختلف می توانید کار تایپ را تمرین کنید تا در زمینه های مختلف مهارت کسب کنید. می توانید با این برنامه تحت شبکه با دوستان خود مسابقه تایپ بگذارید. با پیشرفت کار به شما آمار پیشرفت به صورتی گرافیکی داده می شود. می توانید گزارش پیشرفت خود را به صورت روزانه و هفتگی دریافت کنید. می توانید سرعت تایپ را تنظیم کنید. می توانید یوزرهای مختلف در برنامه تعریف کنید و برای آنها پسورد بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار