• ۳۰۵ بازدید
  • دی ۷, ۱۳۹۸
Actual Transparent Window تنظیم شفافیت و مدیریت پنجره در ویندوز

Actual Transparent Window دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تنظیم شفافیت و مدیریت پنجره در ویندوز اکتوال ترانسپرنت در آنی یار. تنظیم هر سطح شفافیت برای هر پنجره در سیستم فراهم می کند. با Actual Transparent Window ، ساماندهی همزمان پنجره ها بسیار آسان است. این یک رویکرد جدید جدید برای سازمان فضای دسک تاپ است. حالا دیگر لازم نیست هر بار ویندوز را به حداقل رسانده و بازیابی کنید. همراه با تکنیک های رایج تعویض بین ویندوز ، پنجره شفاف واقعی ، به لطف سطح شفافیت کاملاً قابل تنظیم که بصورت جداگانه برای هر پنجره ذخیره می شود ، سفارش پنجره مبتنی بر عمق را ارائه می دهد. وقتی یک ایده درخشان با یک تحقق خوب ترکیب می شود ، نتایج برجسته هستند!
نرم‌افزار Actual Transparent Window با روش کاملا جدیدی که برای مرتب سازی فضای دسکتاپ ارایه می‌دهد، کار با پنجره‌های باز را به هنگام استفاده از ویندوز بسیار آسان می‌کند. دیگر نیازی نیست که هر بار پنجره‌ باز را به تسکبار بفرستید یا به اصطلاح مینی‌مایز کنید و دوباره به حالت قبل برگردانید. با استفاده از تکنیک رایج سوییچ بین پنجره‌ها، Transparent Window پنجره ها را با نظمی خاص و مبتنی بر عمق مرتب می‌کند و با استفاده از قابلیت سفارشی سازی سطح شفافیت هر پنجره‌ به‌طور جداگانه‌ قابل تنظیم و ذخیره‌سازی است. Transparent Window برای طیف وسیعی از کاربران ویندوز که به زمان اهمیت می‌دهند و می‌خواهند لذت زیبایی مدرن را به هنگام استفاده‌ از ویندوز تجربه کنند طراحی شده است. ویندوز سیستم عاملی چند منظوره است و گاهی اوقات ممکن است بطور همزمان با چند برنامه مختلف کار کنیم. برای مثال در حالی که متنی را در مایکروسافت ورد تایپ می‌کنید، برای پیدا کردن چیزی در اینترنت به مرورگر اینترنتی خود نیاز پیدا می‌کنید. کلیدهای Win + T (تغییر شفافیت) را همزمان انتخاب کرده و پنجره مورد نظر به حالت شفاف تغییر پیدا می‌کند و می‌توانید عملیات مورد نظر را انجام دهید. بعلاوه استفاده از پنجره‌های نیمه شفاف تاثیر منفی نور نمایشگر روی چشم‌های شما را کاهش می‌دهد!

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار