• ۱۶۴ بازدید
  • دی ۸, ۱۳۹۸
TidyTabs Pro اضافه کردن Tab به پنجره برنامه

TidyTabs Pro دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ اضافه کردن TAB به پنجره برنامه تیدی تبس در آنی یار. TidyTabs ابزاری است که مرور زبانهها را برای همه برنامه های شما به ارمغان می آورد. آیا تا به حال مایل به زبانه های سبک Chrome در Windows Explorer ، Microsoft Office یا PuTTY بودید؟ TidyTabs همین کار را می کند. این به خوبی با سیستم عامل ادغام می شود و احساس می کنید عملکرد چند زبانه یکی از قسمت های اصلی ویندوز است.
TidyTabs Pro 1.16.0 ابزاری است که مرور زبانه ای را برای همه برنامه های شما به ارمغان می آورد. آیا تا به حال مایل به زبانه های سبک Chrome در ویندوز اکسپلورر ، مایکروسافت آفیس یا PuTTY بودید؟ TidyTabs همین کار را می کند. این به زیبایی با سیستم عامل ادغام می شود و احساس می کنید عملکرد چند زبانه بخشی اصلی ویندوز است. هنگامی که شما نیاز به باز کردن چندین فایل به طور همزمان ، خواهید دید که نوار وظیفه شما مشغول است و شما برای جابجایی بین ویندوزهای مختلف اشتباه می گیرید.
اگر دقت کردید ، برنامه هایی مانند مرورگر اینترنت Firefox را ببینید و از این قابلیت زبانه ای استفاده کنید. اما بیشتر برنامه ها از این قابلیت داخلی برخوردار نیستند.
TidyTabs Pro 1.16.0 یک نرم افزار نرم افزاری است برای اضافه کردن زبانه ها یا هدرها به برنامه های مختلف ، به شما این امکان را می دهد تا تمام ویندوزهای یک برنامه را با هم و به صورت مرتب و مرتب سازماندهی کنید. این ابزار در برنامه هایی مانند Office و Windows Explorer استفاده می شود بسیار مفید است. در حقیقت ، این نرم افزار به شما امکان می دهد قابلیت مدیریت زبانه را به برنامه های دیگر مانند Office اضافه کنید و تمام ویندوزهای خود را در یک پنجره (زبانه) چند زبانه مدیریت کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار