• ۲۶۵ بازدید
  • دی ۹, ۱۳۹۸
Aero Glass فعال کردن شفافیت پنجره ها

Aero Glass دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ فعال کردن شفافیت پنجره ها اورو گلس در آنی یار. Aero Glass نرم افزاری برای شفافیت مات پنجره های ویندوز ۱۰ و ۷ و ویستا که شفافیت ندارند.
Aero Glass برای ویندوز ۱۰ به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد مرزهای پنجره شیشه ای را ببینید که تا ویندوز ۷ از آن لذت می برد.
همچنین می توانید محتوای بهبود یافته در پشت مرزها را محو کنید تا تجربه کلی UI خود را بهبود بخشید. همچنین می توانید میزان شفافیت را مستقیماً از طریق صفحه کنترل به طور مستقیم و برای اهداف سازمانی تغییر دهید ، شما می توانید رنگ حاشیه های غیر فعال ویندوز را نگه دارید تا محتوای فعلی خود را در خط مقدم قرار دهید.
Aero Glass 1.5.12 برای ویندوز ۱۰ برای کاربرانی که هنگام استفاده از ویندوز ۱۰ از بازیابی مجدد مقدار کمی از شخصی سازی ویندوز ۷ لذت می برند مناسب است.
Aero Glass 1.5.12 بهترین آنها می باشد. این نرم افزار نزدیک ترین شیوه برای دستیابی شما به اثر یا جلوه Aero Glass با شفافیت مات است که پنجره های ویندوز را برای شما به حالت شیشه ای در خواهد آورد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار