• ۲۰۹ بازدید
  • دی ۹, ۱۳۹۸
Auto Clicker کلیک خودکار موس در هر نقطه از دسکتاپ

Auto Clicker دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ  کلیک خودکار موس در هر نقطه از دسکتاپ اوتو کلیکر در آنی یار. Free Auto Clicker یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای کلیک خودکار است که موجود است. این برنامه برای استفاده رایگان است و گزینه های زیادی برای پیکربندی کلیک ماوس برای بهره وری بیشتر ارائه می دهد. رابط کاربر پسند تنظیم عملکردهای کلیک را مطابق با الزامات آسان می کند. این برنامه می تواند کلیک های ماوس چپ و راست را بر روی هر پنجره تحریک کند.

با کلیک بیشتر ماوس های خودکار ، کلیک رایگان اتوماتیک با استفاده از مختصات x و y که توسط کاربر تنظیم شده است ، کلیک ها را تعیین می کند. این نرم افزار صفحه را بر اساس مختصات نقشه برداری می کند تا اطمینان حاصل کند که دقیقاً در جایی که کاربر می خواهد کلیک کند.
همچنین ، کاربران می توانند چندین نقطه کلیک را تنظیم کرده و آنها را به صورت اسکریپت اجرا کنند. یکی از بهترین ویژگی های Auo Clicker 2.3
t.۱.۸ این است که کنترل کاملی را به گیمرها ارائه می دهد و به آنها امکان می دهد فواصل زمانی دلخواه را برای کلیک های خودکار تنظیم کنند. همیشه می توان در هر صفحه ۵ ثانیه کلیک رایگان خودکار کلیک روی ما را ارزیابی کرد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار