• ۲۲۲ بازدید
  • دی ۹, ۱۳۹۸
Dexpot Pro  ایجاد چندین دسکتاپ مجازی

Dexpot Pro دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ ایجاد چندین دسکتاپ مجازی دکسپورت پرو در آنی یار. Dexpot Pro دسکتاپ های مجازی فضاهای کاری اضافی برای ویندوز و نمادها در ویندوز هستند. می توانید دسکتاپ های مجازی را با ضربه زدن به کلید یا با موس خود تغییر دهید. کاربرد دسکتاپ مجازی چیست؟ غلبه بر درهم و برهمی رومیزی. کار با بسیاری از برنامه ها را تسهیل کنید. برنامه های کاربردی را در مناطق کار سازماندهی کنید. چرا Dexpot را انتخاب می کنید؟ استفاده آسان برای مبتدیان. برای متخصصان بسیار قابل تنظیم است. بسته بندی شده با ویژگی های؛ ردپای حافظه کوچک. پشتیبانی فردی توسط توسعه دهندگان.
استفاده از دسکتاپ دیگر برای انجام گیم و … استفاده نموده و به راحتی با استفاده از کلید های میانبری که خود تعریف می نمایید از دسکتاپی به دسکتاپ دیگر رفته و به اصطلاح بین این دسکتاپ ها سوئیچ نمایید و یا حتی به راحتی فایل های خود را از دسکتاپی به دسکتاپ دیگر منتقل سازید.

 

قابلیتهای نرم افزار Dexpot Pro 1.6.14 Build 2439:

امکان ایجاد ۲۰ دسکتاپ دلخواه با تنظیمات دلخواه و مستقل
امکان سوئیچ کردن بین دسکتاپ ها با استفاده از کلید های میانبر تعریف شده
امکان گسترش آن با استفاده از پلاگین ها
امکان زیباسازی دسکتاپ ها با استفاده از افکت های ۳ بعدی جذاب
استفاده ی بسیار کم از منابع سیستم
و …

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار