• ۱۹۸ بازدید
  • دی ۹, ۱۳۹۸
OldNewExplorer  ایجاد تغییرات در پنجره This PC ویندوز ۱۰ و ۸.۱

OldNewExplorer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ ایجاد تغییرات در پنجره This PC ویندوز ۱۰ و ۸.۱ اولد نیو اسکپلورر در آنی یار. نرم افزاری برای تغییرات جزیی و اساسی در ویندوز اکسپلورر.
OldNewExplorer یک افزونه پوسته و tweaker است که می تواند “بهبود” را برای مرور فایل که در ویندوز ۱۰ ، ۸.۱ و ۸ اضافه شده است خنثی سازی کنید.
این گزینه های بسیاری دارد که به شما امکان می دهد ویندوز اکسپلورر را کاملاً به سبک قدیمی برگردانید یا فقط آنچه را که دوست ندارید تغییر دهید. می توانید دستگاه ها و درایوهای گروه بندی را که در بعضی از Windows 7 و ۸ بیشتر حس شده است ، بازیابی کنید. همچنین می توانید کتابخانه ها را بازیابی کنید و پوشه هایی را که به ویندوز ۸.۱ اضافه شده اند ، حذف کنید. این باعث می شود که کتابخانه ها به محلی که در آن وجود داشته اند ، بدون هک کردن رجیستری یا شکستن برنامه ها ، بازگردند. اگر نوار فرمان بازگرداندن یا نوار را دوست ندارید می توانید از شر آنها خلاص شوید و همچنین صفحه جزئیات را در انتهای آن بازیابی کنید. همچنین این سبک را بهبود می بخشد و می تواند از برخی موارد خاص ویندوز ۷ خلاص شود و یک ظاهر طراحی را با برخی سبک های بصری داخلی تقویت کند.
در نسخه های قبلی ویندوز پارتیشن های هارددیسک در ” Hard Disk Drives ” و CD/DVD درایوها و USB درایوها در ” Devices with Removable Storage ” نمایش داده می شدند، در حالیکه در ویندوز ۸.۱ همه این موارد در ” Devices and Drives ” نمایش داده می شدند، مشکل دوم اضافه شده پوشه های جدید Desktop , Documents , Downloads , Music , Pictures و Videos در اکسپلورر ویندوز ۸.۱ بود، این پوشه ها در بالای اکسپلورر ویندوز ۸.۱ قرار داشتند که نارضایتی خیلی از کاربران را به دنبال داشت. مورد بعدی استایل روبان آفیس ۲۰۱۳ در اکسپلورر ویندوز ۸.۱ بود . این روبان ابتدا در ویندوز ۸ اضافه شده بود . خیلی از کاربران همان سبک ویندوز ۷ را ترجیح می دهند و دنبال راهی برای حذف روبان جدید در اکسپلورر ویندوز ۸.۱ هستند. مورد دیگر مربوط به قسمت جزئیات است، در ویندوز ۷ ، این قسمت در پایین ویندوز اکسپلورر قرار داشت اما مایکروسافت در ویندوزهای ۸ و ۸.۱ آن را به سمت راست انتقال داد، که باز هم کاربرانی هستند که همان متد قدیمی را ترجیح می دهند، خوب اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که همان ظاهر قبلی را ترجیح میدهید، میتوانید با استفاده از نرم افزار رایگان و پرتابل OldNewExplorer این موارد را حل کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار