• ۱۷۲ بازدید
  • دی ۹, ۱۳۹۸
StartIsBack++  جایگزین منوی استارت در ویندوز ۱۰

StartIsBack++ دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ جایگزین منوی استارت در ویندوز ۱۰ استارت ایز بک در آنی یار. میتوان منوی استارت ویندوزهای قدیمی را به منوی استارت جدید ویندوز ۱۰ بازگرداند. StartIsBack ++ نرم افزار برنامه کاربردی ویندوز است که در اینجا کاملاً برای سفارشی سازی و بازیابی نسخه پشتیبان تهیه شده دارای پین کاملاً برجسته ارائه شده است. با استفاده از این ابزار ، یک کاربر هم اکنون می تواند برنامه را با کار امتیازات صفر اجرا کند. این یک برنامه کاملاً گسترده است که با اطمینان ایمن از داده های دسکتاپ مدیریت ، سریع سازماندهی و استفاده می کند. بعد از اصلاح کلیه برنامه ها ، داده دسکتاپ واقعی و واقعی نشان می دهد. البته ، شما اغلب می توانید پس از راه اندازی از نرم افزار برای کار هموار استفاده کنید. علاوه بر این ، این یک نرم افزار مدیریت سیستم آنلاین است که می توانید پس از ارزیابی پشتیبانی از چندین زبان ، برای ارتقاء تجربه نوار وظیفه ادغام شوید.

StartIsBack++ 2.8.9 می تواند نمادها را بر روی داده دسک تاپ متمرکز کند. همچنین پوستی قدرتمندتر انتخاب کنید و الگوی ویندوز را توسعه داده و شیوه زندگی را بهبود بخشید. این برنامه برای بازگرداندن نوار وظیفه ، رنگ نوار وظیفه ، انیمیشن ، باعث ایجاد رنگ های پوستی و بهبود ظاهر بهتر می شود. در نتیجه ، پیکربندی شفافیت با منابع و فرآیندهای اضافی به صورت جداگانه انجام می شود.

StartIsBack++ 2.8.9 مجموعه ای از دستورالعمل های سازگارتر از جمله اجرای سریع تر است. بنابراین ، این نسخه برای سفارشی کردن سطح مشاغل و محدودیت هایی برای هوشمندانه سازماندهی با استفاده از یک خط مشی خاص ، ادغام شده است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار