• ۱۴۷ بازدید
  • دی ۱۰, ۱۳۹۸
Folder Colorizer نرم افزار تغییر رنگ پوشه ها در ویندوز

Folder Colorizer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ نرم افزار تغییر رنگ پوشه ها در ویندوز فولدر کولاریزر از آنی یار. Folder Colorizer شما را قادر می سازد تا رنگ نمادهای برنامه را تغییر دهید. بهترین قسمت این است که به شما امکان می دهد فوراً و بدون تعامل با منوهای پیچیده ، رنگ پوشه را تغییر دهید. پوشه Colorizer کاملاً رایگان است و برای ویندوز XP ، Vista ، Win 7 و Win ۸ در دسترس است. نصب برنامه فقط چند ثانیه طول می کشد. یک جادوگر راه اندازی شما را از طریق چند تنظیم ساده راهنمایی می کند ، اما یک سری ابزار اضافی را نیز توصیه می کند ، بنابراین نباید در این فرآیند کورکورانه حرکت کنید ، مگر اینکه بخواهید نوار ابزار جدیدی را در مرورگر خود پیدا کنید.
جدا از یک پانل انتخاب رنگ ، برنامه با رابط کاربری ارائه نمی شود و لازم نیست آن را از طریق یک فایل اجرایی راه اندازی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید تکمیل مراحل نصب است. پس از نصب ، پوشه Colorizer گزینه های جدیدی را به منوی زمینه Windows Explorer اضافه می کند. برای تغییر رنگ پوشه ، فقط باید روی پوشه راست کلیک کرده و رنگی را در زیر منو انتخاب کنید. تقریباً فوراً بدون تغییر در ورودی کاربر ، رنگها تغییر می کنند.
برنامه چند رنگ پیش فرض را در اختیار شما قرار می دهد ، اما می توانید موارد جدیدی را در صفحه انتخاب رنگ ذکر شده تعریف کنید. دسترسی به پانل انتخاب رنگ می تواند از طریق یک گزینه ، در همان زیر منو انجام شود. رنگ های جدید را می توان در یک چرخ رنگ انتخاب کرد و با کلیک روی یک دکمه ، ذخیره شد. برنامه نام رنگ انتخاب شده را به طور خودکار نمایش می دهد و در صورت تمایل می توانید آن را تغییر دهید. رنگهای پوشه را می توان در هر زمان و فقط با انتخاب گزینه مناسب ، در زیر منوی Folder Colorizer 2.1.0 ترمیم کرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار