• ۱۶۸ بازدید
  • دی ۱۰, ۱۳۹۸
Folder Marker  تغییر رنگ و آیکون پوشه ها

Folder Marker دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر رنگ و آیکون پوشه ها فولدر مارکر از آنی یار. Folder Marker دستیار کوچک شما ، برای راحتی شما در هر نوع کار با رایانه است. Folder Marker یکی از آن دسته از ابزارهای کمی است که پس از در اختیار داشتن ، تعجب می کنید که چطور با آن کار کرده اید. این امکان را به شما می دهد تا پوشه های Windows Explorer خود را به چند روش مختلف ، یا با استفاده از فهرست زمینه (کلیک راست) یا با شروع برنامه Folder Marker و مرور ، علامت گذاری کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که به سرعت نمادهای پوشه را تغییر دهید تا سطح اولویت یا وضعیت پروژه (زیاد ، کم ، انجام شده ، نیمه تمام ، برنامه ریزی شده) را نشان دهید یا می توانید از آن برای علامت گذاری یک پوشه با یک آیکون خاص یا رنگ مورد نظر خود استفاده کنید.
Folder Marker از انتخاب پوشه های یک و چندگانه پشتیبانی می کند ، و گزینه ای برای بازیابی نماد (های) اصلی را نیز شامل می شود. آیا می ترسید که شخصی ممکن است غیرقانونی اطلاعات لازم برای شما را حذف کند؟ یک پوشه را علامت گذاری کنید و سایر کاربران به یکباره متوجه می شوند که این پوشه حاوی اطلاعات مهمی برای شما است. با تغییر نمادهای پوشه ، Folder Marker به شما کمک می کند تا با زردی استاندارد کنار بیایید. اکنون نشانگر پوشه را بارگیری نمایید و نمادهای پوشه را تغییر دهید!
به عنوان مثال شما می توانید از رنگ قرمز برای تمام پوشه هایی که مربوط به پروژه کاری فعلی شما هستند استفاده کنید. شما به علت ساده بودن شیوه ی استفاده از برنامه و اضافه کردن گزینه ای که این نرم افزار در راست کلیک سیستم شما ایجاد مینماید به راحتی میتوانید در عرض چند ثانیه تمامی اعمال و تغییرات گفته شده را بر روی فولدرهایتان انجام داده و به نتیجه ی دلخواهتان دست یابید .

قابلیتهای نرم افزار Folder Marker 4.3.0.1:

Folder Marker می تواند با یک کلیک موس نماد پوشه را تغییر دهد
Folder Marker می تواند پوشه ها را براساس اولویت (بالا ، عادی ، کم) ، بر حسب درجه کار کامل (انجام شده ، نیمه کار ، برنامه ریزی شده) و با توجه به نوع اطلاعات موجود در یک پوشه (پرونده های کار ، پرونده های مهم ، فایلهای دما ، پرونده های خصوصی) عنوان بندی کند.
Folder Marker می تواند رنگ پوشه را تغییر دهد.
Folder Marker نمادهای پوشه را از یک فهرست بازشو پوشه ها تغییر می دهد. برای برچسب زدن یک پوشه ، حتی نیازی به اجرای برنامه ندارید!
Folder Marker حاوی یک برگه Icons کاربر است. حداکثر ۱۰ آیکون مورد علاقه خود را اضافه کنید و پوشه های برچسب را با آنها همراه کنید. آسان است!
Folder Marker می تواند همزمان با چندین پوشه به طور همزمان کار کند
Folder Marker می تواند یک نماد را به پوشه ای از: ICO ، ICL ، EXE ، DLL ، CPL یا BMP اختصاص دهد.
Folder Marker از نمادهای ۳۲ بیتی پشتیبانی می کند

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار