• ۱۷۸ بازدید
  • دی ۱۰, ۱۳۹۸
QTTabBar اضافه کردن ویژگی تب به اکسپلورر ویندوز

QTTabBar دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ اضافه کردن ویژگی تب به اکسپلورر ویندوز کیو تی تب در آنی یار. QTTabBar یک افزونه است که قادر می سازد نوار برگه را برای ویندوز اکسپلورر ایجاد کنید. به شما امکان می دهد تا پرونده ها و پوشه هایی مانند گروه بندی پوشه مرورگر تب و سابقه را مدیریت کنید. نوار دکمه QTTabBar همه گزینه های موجود در فهرست زمینه برگه را تکرار می کند ، اما آنها را دوباره به شکل گرافیکی باز می کند.
ویندوز اکسپلورر موارد بسیار خوبی را انجام می دهد ، به شما امکان می دهد به سرعت به فایلها و فهرستهای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. اگرچه بسیاری از ویژگی های عالی را ارائه می دهد ، اما یک اشکال جزئی دارد ، زیرا نمی توانید دایرکتوری ها و پوشه های خود را زبانه بزنید تا بین آنها جابجا شوید. QTTabBar 1038 یک برنامه بصری است که با یک راه حل زیبا برای این مشکل همراه است ، با این کار به شما امکان می دهد هنگام مرور دایرکتوری ها با ویندوز اکسپلورر ، زبانه ها را ایجاد کنید ، و نیاز به باز کردن یک پنجره جدید را برای هر پوشه ای که باز می شود از بین برد. این نرم افزار به منظور اجرای صحیح نیاز به چهارچوب خالص نصب شده روی رایانه شما دارد.
بهترین فایده این ویژگی رفتن سریع به صفحات مختلف بدون Minimize کردن آنها است. همچنین ویژگی مناسبی برای انتخاب گزینه های مختلف و به عبارتی با مدیریت این تب ها می توانید نوار ابزار سفارشی خودتان را داشته باشید، همچنین می توانید مدیریتی بر تب ها داشته باشید و گروهی از تب ها را ایجاد کرده و در صورت لزوم همه آن ها را با هم ببندید و در بخش Options مربوط به QTTabBar گزینه های مختلفی را برای سفارشی سازی انتخاب کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار