• ۱۵۵ بازدید
  • دی ۱۰, ۱۳۹۸
True Launch Bar بهینه سازی دسکتاپ

True Launch Bar دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ بهینه سازی دسکتاپ ترو لانچ بار از آنی یار. True Launch Bar همان دسکتاپ ویندوز را که به آن عادت کرده اید ، در اختیار شما قرار می دهد. اما با True Launch Bar ، فضای کاری شما برای استفاده راحت تر و سرگرم کننده تر می شود. برای لیست برنامه های مشابه ، یک منوی سفارشی در نوار وظیفه ایجاد کنید. میانبرهای لازم را در آنجا بکشید و رها کنید. نمادهای منو را انتخاب کنید تا سریع برنامه ها پیدا کنید.
اگر نمادها کافی نباشند ، True Launch Bar می تواند نکاتی را برای شما نشان دهد تا آنچه را که تقریباً به صورت خودکار می خواهید پیدا کنید. با جداکننده و زیرمجموع ، می توانید موارد را بر اساس موضوع گروه بندی کنید و هر منوی دلخواه مورد نظر خود را ایجاد کنید آیا شما یک تایپیست لمسی تمام عیار هستید؟ True Launch Bar 7.4 به شما امکان می دهد کلیدهای میانبر و میانبرها را تعیین کنید تا با لمس یک دکمه آنها را باز کنید. در واقع True Launch Bar خیلی کامل تر از سیستم مشابه خودش در ویندوز هست. میتوانید برنامه ها رو به دلخواه دسته بندی کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار