• ۱۵۹ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
Atomic Alarm Clock ساعت دیجیتالی برای ویندوز

Atomic Alarm Clock دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ ساعت دیجیتالی برای ویندوز اتومیک الارم کلاک در آنی یار. یک نرم افزار سبک است که قادر است جایگزین ساعت ویندوز شود. این برنامه با مجموعه ای از ویژگی های اضافی ، از جمله پوسته های مختلف ، ساعت زنگ دار ، سرقت ساعت به ساعت ، هماهنگ کننده اتمی زمان و بسیاری موارد دیگر ارائه می شود.
Atomic Alarm Clock راهی آسان و انعطاف پذیر برای تنظیم زنگ خطر فراهم می کند که می تواند به صورت روزانه ، در یک زمان و تاریخ معین ، در روزها یا ساعات خاص ، در هر چند ساعت یک بار و غیره تنظیم شود. شما می توانید صدایی را انتخاب کنید که پخش می شود و به شما اجازه می دهد تعداد دفعات پخش صدا را مشخص کنید. همچنین می توانید ساعت زنگ دار را تنظیم کنید تا به طور خودکار کامپیوتر خود را خاموش کرده یا برنامه های مختلفی را راه اندازی کنید.
Atomic Alarm Clock 6.264 بطور خودکار ساعت استاندارد ویندوز را جایگزین می کند و طیف گسترده ای از پوسته را فراهم می کند که به شما امکان می دهد ساعت خود را متناسب با نیاز خود شخصی سازی کنید. می توانید تاریخ را نمایش دهید یا خیر ، ثانیه ها را نشان دهید ، روز هفته را نمایش دهید ، مناطق زمانی ، داده های سیستم نمایش داده شود (حافظه استفاده شده ، بروزرسانی سیستم و غیره) ، از قالب ۱۲ یا ۲۴ ساعته و موارد دیگر استفاده کنید. این برنامه شامل بیش از ۳۰ پوسته است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار