• ۱۵۲ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
DBC Task Manager  استفاده از تسک منیجر ویندوز ۸ در ویندوز ۷

DBC Task Manager دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ استفاده از تسک منیجر ویندوز ۸ در ویندوز ۷ دی بی سی تسک مسنجر در آنی یار. عملکرد این نرم افزار شبیه Windows Task Manager ویندوز ۸ است. نکته جالب در مورد این است که شما می توانید از آن به عنوان مدیر وظیفه پیش فرض ویندوز ۷ استفاده کنید و دومی را فقط در صورت تمایل جایگزین کنید. این برنامه تقریباً تمام برگه ها و گزینه های برنامه ویندوز ۸ را به جز برگه ‘تاریخچه برنامه’ قرض می دهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که تمام ویژگی های آن را تست کنید و با یک مدیر وظیفه کار کنید که بهتر از همیشه باشد.
نظارت بر فرایندها و عملکرد سیستم درست مانند ویندوز ۸ ، رابط پیش فرض فقط برنامه های فعال را نمایش می دهد. با فشار دادن “جزئیات بیشتر” اطلاعات اضافی در دسترس است. شما می توانید از DBC Task Manager 0.9.5.150 برای به دست آوردن اطلاعات در مورد برنامه های در حال اجرا ، فرآیندها ، خدمات و موارد راه اندازی ، مشاهده کاربران فعال و نظارت بر عملکرد رایانه استفاده کنید. داده های استفاده از منابع دارای کد هستند: هرچه رنگ روشن تر باشد ، CPU یا حافظه بیشتری به این فرآیند اختصاص می یابد. عملکرد سیستم و نظارت بر ترافیک شبکه همچنین در دسترس است که اطلاعات بسیار بیشتری را نسبت به مدیر وظیفه ویندوز ۷ نشان می دهد. نمودارهای نرم و صاف CPU و میزان استفاده از حافظه را نشان می دهد ، در کنار داده های آماری در مورد تعداد فرآیندهای در حال اجرا ، سرعت پردازنده ، موضوعات و دسته ها.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار