• ۲۱۹ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
Desktop Icons Spacing Controller تغییر فاصله آیکن دسکتاپ در ویندوز ۸

Desktop Icons Spacing Controller دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر فاصله آیکن دسکتاپ در ویندوز ۸ دسکتاپ ایکن اسپیسینگ کنترلر در آنی یار. فاصله افقی و عمودی بین آیکن را میتوان تنظیم کرد.
Desktop Icons Spacing Controller  دارای یک طرح استاندارد با یک شبکه نامرئی است که نمادها را در آن نگه می دارد. در صورت اختیاری ، می توانید سیستم را پیکربندی کنید که به طور خودکار نمادها را مرتب نکند یا آنها را به شبکه تراز کند اما تغییر فضای بین آیکون ها چیز دیگری است. شما می توانید چنین تنظیماتی را در ویرایشگر رجیستری انجام دهید ، اما گزینه بسیار راحت تر کنترلر فاصله ای Desktop Icons است.
این برنامه خاص چیزی بیشتر از کمک به شما برای تغییر فاصله نماد در ویندوز ۷ ، ۸ و ۱۰ ندارد. از آنجا که هدف آن ساده است ، رابط کاربری آن نیز ساده است. رابط کاربری گرافیکی یک پنجره فقط دو نوار پیمایش دارد ، یکی برای فواصل افقی و دیگری برای فاصله عمودی. روش دیگر ، دو قسمت قابل ویرایش وجود دارد که می توانید مقادیر فاصله بین آیکون های عمودی و افقی را بدون استفاده از میله های پیمایش وارد کنید. فقط با کلیک بر روی یک دکمه می توانید پیکربندی فاصله را تغییر دهید ، اما توجه داشته باشید که اجرای مجدد سیستم برای اعمال مؤثر است. اگر نتیجه را دوست ندارید و می خواهید به تنظیمات فاصله قبلی برگردید ، فقط باید یک بار دیگر برنامه را شروع کرده و پیش فرض ها را بازیابی کنید. اگر می خواهید طرح شبکه پیش فرض را روی دسک تاپ خود تغییر دهید ، Desktop Icons Spacing Controller 2.0 مفید است ، اما نیاز به راه اندازی مجدد هر زمان که می خواهید تغییر دهید کمی ناراحت کننده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار