• ۳۶۹ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
HKBoot 2017 مجموعه ابزار Windows Live USB و تعمیر سیستم

HKBoot 2017 دانلود نرم افزار مهندسی مجموعه ابزار Windows Live USB و تعمیر سیستم اچ کی بوت در آنی یار. HKBoot ابزار برای رفع خرابی های غیر قابل کنترل سیستم مفید است. KBoot 2017 برای آنکه با این نرم افزار آشنا شویم بهتر است با واژه ویندوز لایو آشنا شوید ، ویندوز لایو هیچ احتیاجی به نصب ندارد و شما از طریق بوت و از طریق یک دی وی دی یا فلش دیسک بوتیبل به ویندوز دسترسی خواهید داشت ! پس می توان گفت این نرم افزار کاملا حیاتی می باشد چون در صورتی که هر مشکلی برای ویندوز شما پیش بیاید شما قادر خواهید بود تنها از طریق بوت و فلش خودتان یک ویندوز کامل در اختیار داشته باشید ! HKBoot را می توان بهترین ، جامعترین و کاملترین ابزار ویندوز لایو و ابزارهای کاربردی بوت نام برد چون شما از طریق آن می توانید به ۴ ویندوز XP/۷/۸.۱/۱۰ دسترسی داشته باشید و همچنین قادر می باشد به ابزارهای بسیار کاربردی نظیر Norton ghost و Partion guid دسترسی داشته باشید ! که از نورتون گوست برای پشتیبان گیری از ویندوز و از ابزار دومی برای پارتیشن بندی و کار با پارتیشن ها می توان استفاده کرد.

 

قابلیتهای نرم افزار HKBoot 2017:

بهبود عملکرد و امکانات جدید
رفع مشکل نسخه های پیشین
کم حجم و سبک
کاملا امن و مناسب
دسترسی به ۴ ویندوز مختلف با قابلیت اناخاب از طریق بوت XP/7/8.1/10
ابزار Norton ghost برای بکاپ گیری از سیستم
ابزار Partion guid برای پارتیشن بندی و مدیریت پارتیشن ها

 

info
.With the success of HKBoot 2016 – Windows Live USB, the new author recently released HKBoot 2017, WinPE boot USB and HDD

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

RAM 1 GB / Native 512 MB
PC with the ability to boot from CD/DVD-drive or USB

راهنمای نصب

1) پس از دانلود فایل فشرده، آن را اکسترکت کنید تا فایل ISO برای شما بدست بیاید.

2) این فایل را باید بوتیبل کنید. بدین منظور، استفاده از نرم افزار RUFUS توسط وبسایت دانلودها پیشنهاد می شود.

3) پس از اضافه کردن فایل ISO به RUFUS و ایجاد بوتیبل بر روی فلش خود، لطفا سیستم را ریستارت کرده و از محیط بوت، سیستم را از روی فلش خود بوت کنید.

4) از ابزارهای موجود در HKBoot استفاده کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار