• ۱۸۸ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
ScreenBlur قفل کردن صفحه دسکتاپ با استفاده از رمز عبور

Screen Blur دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ قفل کردن صفحه دسکتاپ با استفاده از رمز عبور اسکرین بلور از آنی یار. Screen Blur نرم افزاری برای قفل صفحه دسکتاپ و یا موس است.
بسیاری از ابزارهای اختصاصی موجود در بازار وجود دارد که اطمینان حاصل می کند که داده های رایانه شما از مشاهده غیرمجاز خصوصی می ماند ، در حالی که برخی از برنامه ها موفق به انجام این کار به ساده ترین روش ممکن هستند. ScreenBlur یکی از بهترین نمونه ها است ، زیرا با قفل کردن صفحه نمایش شما می تواند دسترسی سایر کاربران به رایانه شما را انکار کند.
رابط کاربری تمیز است و مطمئناً حتی برای کاربران کم تجربه نیز جذاب است. ScreenBlur 1.3.0.31 با تنظیم گذرواژه قادر است صفحه شما را قفل کند. می توان برنامه را شخصیت های رمز عبور خود را نشان داد ، و همچنین آن را به یاد آورد. می توانید برنامه را در راه‌اندازی ویندوز اجرا کنید ، در صورت عدم استفاده از یک بازه زمانی مشخص ، رایانه را قفل کرده و اعلان صدا را فعال یا غیرفعال کنید. در حالی که صفحه قفل شده است می توانید پنهان کردن یا به حداقل رساندن هر چیزی که در دسکتاپ شما ظاهر می شود را انتخاب کنید ، ویندوز ، نمادها ، ابزارها و نوار وظیفه قابل مشاهده را مخفی کنید ، یا ویندوز را به حداقل برسانید و نمادهای رومیزی را مخفی کنید.
لازم به ذکر است کلیدهای میانبر همچنین برای کنترل بهتر کل فرآیند موجود هستند و امکان تنظیم مجدد وجود دارد. با فشار دادن یک کلید خاص ، می توانید صفحه را قفل کرده و ویژگی خاموشی دسکتاپ را فعال یا غیرفعال کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

گیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار