• ۱۹۹ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
SevenMizer تغییر چهره ویندوز xp به ۷

SevenMizer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر چهره ویندوز xp به ۷ سون میزر در آنی یار. با SevenMizer ویندوز XP ، MCE یا سرور ۲۰۰۳ خود را به شکل ویندوز ۷ تبدیل کنید. بنابراین نزدیک به ۴۰۰ پرونده با آیکن های جدید ، تصاویر و همچنین فیلم ها تغییر می یابند. این بدان معنی است که SevenMizer پرونده های خود را ارائه نمی دهد و پرونده های سیستم شما را تغییر نمی دهد. این مزیت را دارد که SevenMizer با هر زبان کار می کند و هیچ تغییری در مشخصات زبان ایجاد نمی شود.
نصاب چنان توسعه یافته است که شما کاملاً تغییری را انجام داده اید که اصلاح می شود و کدام نیست. حتی اگر پرونده هایی را انتخاب کنید که احتمالاً اصلاً روی سیستم شما در دسترس نباشد یا سازگار نباشد ، برنامه این موضوع را تشخیص داده و از این موارد پرش می کند. این تضمین می کند که سیستم به دلیل اصلاح نادرست ناپایدار نشود. پس از به روزرسانی در صورت رونویسی داده های سیستم شما ، پس از تجدید آنها با استفاده از یک برنامه اضافی که توسط SevenMizer مرتبط است امکان پذیر است. برنامه از این طریق بررسی می کند ، کدام پرونده ها به روز شده و فقط این موارد را دوباره تغییر می دهند. این به معنای اصلاح مجدد بسیار سریع است و همیشه داده های موجود در نسخه پشتیبان تهیه می شود. اما اگر نتیجه نصب نباید به شما اطمینان دهد ، شما می توانید با عدم نصب سیستم قدیمی را برگردانید. اگر پرونده های جدیدتر از قبل به روزرسانی در سیستم موجود باشند ، این توسط Un-Installer تشخیص داده می شود و فقط پرونده های تغییر یافته جایگزین می شوند.

قابلیتهای نرم افزار SevenMizer 2.2.1.0:

اصلاح پرونده های سیستم خود
چند زبانه
انتخاب کاملاً رایگان برای پرونده های اصلاح
در هنگام نصب ، پرونده ها را برای سازگاری بررسی کنید
پشتیبان گیری از پرونده های سیستم اصلی
تغییر مجدد پرونده های سیستم پس از Windows Updates
بازسازی پرونده های اصلی سیستم از طریق نصب غیرفعال

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار