• ۱۶۱ بازدید
  • دی ۱۱, ۱۳۹۸
Start Menu 10 Pro جایگزین منوی استارت ویندوز ۱۰

Start Menu 10 Pro دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ جایگزین منوی استارت ویندوز ۱۰ استارت منو ۱۰ در آنی یار. Start Menu 10 راه حل مناسب برای بازگردانی منوی استارت قدیمی در ویندوز ۱۰ است. نسخه جدید ویندوز شما را وادار می کند تا از برنامه هایی استفاده کنید که بخش عظیمی از این فهرست را به خود اختصاص می دهند. علاوه بر این ، پوشه ها و برنامه های کاربردی لازم تقریباً غیرقابل دسترسی هستند. ما بیش از ۱۰ سال است که منوهای جایگزین را تولید می کنیم و فکر بسیاری را در راه حل مناسب برای شما قرار داده ایم. با تشکر از راه حل های رابط کاربری نوآورانه ، شما می توانید از کار با ویندوز ۱۰ لذت ببرید.
Start Menu 10 Pro 5.85 هنگام کار با ویندوز ۱۰ متوجه تغییر بزرگی در رابط کاربری آن خواهید شد که عبارت است از بازگشت منوی استارت به این ویندوز و از آنجایی که بسیاری از کاربران ویندوز از همان نسخه های ابتدایی ویندوز تا ویندوز ۷ به این منوی پرکاربرد دسترسی داشته اند ممکن است از این منوی استارت جدید ناراضی بوده و بدنبال راهکاری برای بازگرداندن منوهای قبلی باشند، Start Menu 10 Pro 5.85 به شما کمک می کند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت کاربردی تر را به ویندوز ۱۰ بازگردانید .

 

 

قابلیتهای نرم افزار Start Menu 10 Pro 5.85:

راه اندازی یک کلیک
گروه های مجازی
لیست هوشمند برنامه ها و برنامه های معروف.
دسترسی به هر مکانی در رایانه خود
لیست تمام صفحه برنامه
مدیریت برق مبتنی بر تایمر

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار